Αγοραπωλησίες Items for sale and wanted. Only Members allowed to sell. Posts in English only please.

ΚΑΛΟΙ Πωλητές & Αγοραστές

Thread Tools
 
Old 06-24-2015, 08:13 AM
  #631  
Registered User
 
s0000's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 4
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Είμαι παλιό μέλος εδώ και δεν έχω πια αμάξι αλλά μου έχει μείνει ένα mugen cf hardtop το οποίο θέλω να το πουλήσω.
Εαν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στείλει pm ή email : paris_balto@yahoo.gr
Old 02-03-2016, 05:17 AM
  #632  
Registered User

 
Tazio's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 940
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Άψογος στη συναλλαγή μας ο Γιάννης Θεοδωρόπουλος (ελπίζω να με συγχωρέσει που δεν συγκράτησα το nickname του στο forum), ήταν κύριος σε όλα και ενήργησε όπως ακριβώς είχαμε συμφωνήσει.
Old 04-06-2016, 01:59 AM
  #633  
Registered User

 
Tazio's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 940
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Για όσους τον ξέρουν δεν χρειάζεται να λάβουν υπόψην τους το post αυτό... Για κάποιους ελάχιστους που πιθανόν δεν ξέρουν ένα από τα καλύτερα παιδιά του forum, τον Eddiex, να αναφέρω πως ήταν όπως πάντα υπερβολικά σωστός και άψογος στην συναλλαγή που είχαμε..
Τέο ευχαριστώ και πάλι..
Old 04-06-2016, 05:44 AM
  #634  

 
eddiex's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Piraeus. . .
Posts: 11,536
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Παλικάρι μου σε ευχαριστώ! Οτι και να πω για σενα ειναι λιγο. Ειδικα εσας τους Βορειους σας εμπιστευομαι και σας αγαπω πολυ! Εχετε αλλη καρδια εσεις!
Να τα ευχαριστηθεις αγορινα!
Old 04-13-2016, 12:01 AM
  #635  

 
eddiex's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Piraeus. . .
Posts: 11,536
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Να γραψουμε εδω και μερικες ΘΕΤΙΚΕΣ αγοροπωλησιες και για καποια σωστα ατομα που αποτελουν αυτο το φορουμ.
  • Χρηστος - Fun = Οτι και να πω για αυτο το παιδι ειναι λιγο. Υπερβολικα εως αηδιας σωστος με ολες τις αγοροπωλησιες που εχουν γινει μεταξυ μας οπως παντα. (Ψυγειο)
  • Αλέξανδρος - BoGos = Μια χαρα παιδι ο Αλεξανδρος, σωστος και θα τον συστηνα ανεπιφυλακτα. (Δισκοπλακες - τακακια)
  • Βαγγέλης - Tazio = Τα ειπα και πιο πανω για τον Βαγγελη αλλα το γραφω και εδω, απο τα αγαπημενα προσωπα σε αυτο το φορουμ και αυτη την παρεα που υπαρχει. Ο λογος του σπαθι και με κλειστα ματια θα τον εμπιστευομουν. (Σλικ)
  • Ηλιας - Uma = Ο Λιακος ενα παιδι μάλαμα και απο τα παλαιοτερα μελη εδω. Αν δεν τον ξερουν οι νεοι μπορουν απροβληματιστα να εμπιστευτουν αυτο το ονομα σε οτιδηποτε χρειαζεται. (Ζαντες)
  • Μαριος - Energetic = Ο αρχαιοτερος και σοφοτερος εδω μεσα οπως παντα ειναι παραδειγμα προς μιμηση. Σωστος σε ολα του. (Raggtop)
Agusta Madness και IAPETTOS για τα πραγματα που ηρθαν και πηραν απο το σπιτι μου μιας που δεν εχω οχημα για να τα κουβαλησω.


Old 04-13-2016, 05:40 AM
  #636  
Community Organizer

 
S2000_FUN's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 8,607
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Τα ίδια έχω να πω και για σένα Θεοδόση. Πέρα από εξαιρετικός πωλητής εξαίρετος άνθρωπος. Είμαι σίγουρος ότι σε αυτό το φόρουμ μας συνέδεε κάτι παραπάνω από την κοινή αγάπη για αυτό το αυτοκίνητο οπότε δεν φοβάμαι ότι θα χαθούμε έστω και αν συνέβη αυτό το περιστατικό
Old 04-13-2016, 11:26 AM
  #637  

 
IAPETTOS's Avatar
 
Join Date: Apr 2014
Posts: 99
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by eddiex
Να γραψουμε εδω και μερικες ΘΕΤΙΚΕΣ αγοροπωλησιες και για καποια σωστα ατομα που αποτελουν αυτο το φορουμ.
  • Χρηστος - Fun = Οτι και να πω για αυτο το παιδι ειναι λιγο. Υπερβολικα εως αηδιας σωστος με ολες τις αγοροπωλησιες που εχουν γινει μεταξυ μας οπως παντα. (Ψυγειο)
  • Αλέξανδρος - BoGos = Μια χαρα παιδι ο Αλεξανδρος, σωστος και θα τον συστηνα ανεπιφυλακτα. (Δισκοπλακες - τακακια)
  • Βαγγέλης - Tazio = Τα ειπα και πιο πανω για τον Βαγγελη αλλα το γραφω και εδω, απο τα αγαπημενα προσωπα σε αυτο το φορουμ και αυτη την παρεα που υπαρχει. Ο λογος του σπαθι και με κλειστα ματια θα τον εμπιστευομουν. (Σλικ)
  • Ηλιας - Uma = Ο Λιακος ενα παιδι μάλαμα και απο τα παλαιοτερα μελη εδω. Αν δεν τον ξερουν οι νεοι μπορουν απροβληματιστα να εμπιστευτουν αυτο το ονομα σε οτιδηποτε χρειαζεται. (Ζαντες)
  • Μαριος - Energetic = Ο αρχαιοτερος και σοφοτερος εδω μεσα οπως παντα ειναι παραδειγμα προς μιμηση. Σωστος σε ολα του. (Raggtop)
Agusta Madness και IAPETTOS για τα πραγματα που ηρθαν και πηραν απο το σπιτι μου μιας που δεν εχω οχημα για να τα κουβαλησω.
και εγω να πω οτι ο Θεοδοσης αψογος σε ολα,αν και λιγο "πικραμενος" οταν τον ειδα,αλλα και εγω στην θεση του χαλια θα ημουν!! το καλλυματακι μια χαρα!! θα ανεβασω φωτο να δεις!!

υ.γ (λιγο μπερδεμα το στενο σου φιλε..αλλα το βρηκα με την 2ερη χα..χα..)
Related Topics
Thread
Thread Starter
Forum
Replies
Last Post
ILOVEMYAP2
California - Southern California S2000 Owners
0
02-18-2009 11:42 AM
Matt_in_VA
S2000 Vintage Owners
4
12-18-2004 07:46 PM
devilchrist
Member S2000 Classifieds and For Sale
1
06-14-2004 10:55 AM



Quick Reply: ΚΑΛΟΙ Πωλητές & Αγοραστές



All times are GMT -8. The time now is 05:21 AM.