Γενικά Θέματα εκτός S2000 For all Off Topic posts

Γυναίκες!

Thread Tools
 
Old 09-08-2007, 12:29 PM
  #11  
Registered User
 
Stradale's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Ioannina
Posts: 4,901
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Ξέρει τι κοιτάει ο jerry.....
Old 09-08-2007, 03:21 PM
  #12  
Registered User
 
jerryS2K's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Athens
Posts: 540
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Είναι γεγονός ότι το πρώτο πράγμα μου μας έλκει σε μια γυναίκα είναι η εξωτερική της εμφάνιση. Το θέμα είναι το μετά. Θα μπορέσει να υποστηρίξει την ωραία εξωτερική εμφάνιση με κάτι αντίστοιχο εσωτερικά; Κάπως δε πρέπει να κερδίσει και τον σεβασμό μας; Επίσης θα πρέπει να ξεχωρίσουμε το "εντυπωσιακό" από το "ξέκολο". Δε νομίζω ότι μπορούμε εύκολα να πάρουμε στα σοβαρά και να σεβαστούμε μια τύπισα που τα κολομάγουλα πετάνε αριστερά-δεξιά και βωμολοχεί κάθε 5 λεπτά. Όλοι θα θέλαμε να τη μαμήσουμε αλλά μετά τι γίνεται; Φυσικά και υπάρχουν οι εξαιρέσεις αλλά δυστυχώς είναι τόσο λίγες.
Old 09-08-2007, 03:44 PM
  #13  
Registered User

 
Taseas's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: ||-|| (()) ||\|| ||)) //\
Posts: 2,692
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Jerry. Eimaste mesa Savvato vrady kai milame se forum gia club autokinhtwn gia gynaikes... Me provlimatizei ligo...
Old 09-08-2007, 04:41 PM
  #14  
Moderator

 
energetic's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Athens, Greece, Europe, Earth, Universe
Posts: 30,033
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Originally Posted by Taseas,Sep 9 2007, 02:44 AM
Jerry. Eimaste mesa Savvato vrady kai milame se forum gia club autokinhtwn gia gynaikes... Me provlimatizei ligo...
Old 09-09-2007, 01:40 AM
  #15  
Registered User
 
jerryS2K's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Athens
Posts: 540
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Παιδιά, το Σάββατο είναι η χειρότερη μέρα για να βγείς. Παντού γίνεται χαμός και βλαστημάς την ώρα και τη στιγμή που έβαλες μπροστά το αυτοκίνητο. Εγώ και η παρέα μου (όσο είμασταν ελεύθεροι) βγαίναμε όλες τις άλλες μέρες. Το Σάββατο μαζευόμασταν σε κάποιο σπίτι.

Τώρα σχετικά με τις γυναίκες, ο καθένας είναι φυσικό να έχει τη δική του άποψη που βασίζεται στο τι έχει τραβήξει από αυτές ή όχι. Λόγω ηλικίας (είμαι 35 τώρα αλλά ευτυχώς το παιδί μέσα μου είναι alive and kicking) και χωρίς να θέλω να το παίξω γκουρού γιατί δεν είμαι, είχα περάσει πολλά και από αρκετές. Κάποια στιγμή όμως βρέθηκε στο δρόμο αυτή που κέρδισε τον σεβασμό μου και τη καρδιά μου και τη κράτησα (είμαστε τώρα 3 χρόνια παντρεμένοι). Πιστεύω ακράδαντα ότι το βασικό σε μια σχέση είναι να χαίρεσαι να παρουσιάζεις τη κοπέλα σου και να μη φοβάσαι τι θα πεί όταν ανοίξει το στόμα της. Να μπορεί να σταθεί αξιοπρεπώς σε μια παρέα και όλοι να σε επιβραβεύσουν για την επιλογή σου. Καλή η εξωτερική εμφάνιση αλλά υπάρχει και το μετά. Αυτά τα δύο θέλουν προσεκτικό ζύγισμα.

Συγγνώμη αν σας κούρασα. Αυτά.
Old 09-09-2007, 02:17 AM
  #16  
Moderator

 
energetic's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Athens, Greece, Europe, Earth, Universe
Posts: 30,033
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

@jerryS2K
Ελα σε πειραζουμε λιγακι.

Αλλα συμφωνω και εγω, πλεον το Σαββατο εχει γινει η χειροτερη μερα για εξοδο απο πλευρας κοσμου οπου δε μπορεις να σταθεις πουθενα. Καθημερινες ειναι πολυ καλυτερα αλλα εχουμε και δουλεια το πρωι.

Παντως δε μ'αρεσει που οι γυναικες εχουν χασει καθε ειδους αξιοπρεπεια. Συμπεριφορα, εμφανιση και το χειροτερο οταν τις ακους να βριζουν σαν νταλικερισες ειναι που με ξενερενουν. Μου θυμιζει κατι απο Αγγλια οταν ξεκινησα τις σπουδες το 97. (Θεε μου 10 χρονια περασαν κιολας-παππους εγινα).
Old 09-09-2007, 03:58 AM
  #17  
Registered User
 
jerryS2K's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Athens
Posts: 540
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Όχι και παππούς βρε energetic! Μη μασάς μία. Είπαμε το κόλπο είναι να είσαι πάντα παιδί (με τη καλή έννοια) και να χαμογελάς πάντα! Άντε, πάμε τώρα να δούμε F1 από Monza!
Old 09-09-2007, 05:20 AM
  #18  
Registered User

 
Esprit's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Marousi
Posts: 121
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by jerryS2K,Sep 9 2007, 01:40 AM
....Κάποια στιγμή όμως βρέθηκε στο δρόμο αυτή που κέρδισε τον σεβασμό μου και τη καρδιά μου και τη κράτησα (είμαστε τώρα 3 χρόνια παντρεμένοι). Πιστεύω ακράδαντα ότι το βασικό σε μια σχέση είναι να χαίρεσαι να παρουσιάζεις τη κοπέλα σου και να μη φοβάσαι τι θα πεί όταν ανοίξει το στόμα της. Να μπορεί να σταθεί αξιοπρεπώς σε μια παρέα και όλοι να σε επιβραβεύσουν για την επιλογή σου. Καλή η εξωτερική εμφάνιση αλλά υπάρχει και το μετά. Αυτά τα δύο θέλουν προσεκτικό ζύγισμα.
Ωραία προσέγγιση!
Old 09-09-2007, 10:33 AM
  #19  

 
rednikos's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: greece
Posts: 1,200
Received 18 Likes on 13 Posts
Default

kalispera se olous.tis teleftaies meres (k vradia) me vasanizei ena erwtima..panta imoun prosilomenos se stithos..twra omws PIGA se kwlo.ilikrina vriskome se adiexodo..
Old 09-09-2007, 10:46 AM
  #20  
Registered User

 
Taseas's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: ||-|| (()) ||\|| ||)) //\
Posts: 2,692
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Egw ap' o,ti se eida theleis ligo tetrakefalous kai moiriaious dikefalous na dwseis emfash...


Quick Reply: Γυναίκες!



All times are GMT -8. The time now is 05:28 AM.