Συμπεριφορά Συζητηση σχετικα με τη συμπεριφορα του αυτοκινητου, οπως ευθυγραμμιση, αναρτησεις, φρενα, ελαστικα ζαντες και βελτιωσεις

j's racing μεταχειρισμενο

Thread Tools
 
Old 04-22-2012, 11:51 AM
  #1  
Registered User
Thread Starter
 
s2k DRAMA's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 4
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default j's racing μεταχειρισμενο

γεια σας παιδια χρονια πολλα σε ολους,ψαχνω αρκετο διαστημα να βρω δεφτερο χερι πισω προφυλακτηρα και sideskirts της j's racing γιατι τα οικονομικα δεν βοηθουν και πολυ τελευταια,μπορει να βοηθισει καποιος????
Old 05-10-2012, 11:26 AM
  #2  

 
s2k_fan(tastic)'s Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 239
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Γειά σου φίλε μου και καλώς μας ήρθες!Καλό θα ήταν να περάσεις και από τα νέα μέλη,να μας πεις δυο λόγια για σένα...έχω την εντύπωση ότι έχω δει βιντεάκια με το αυτοκίνητό σου,δεν είμαι σίγουρος αν είναι αυτό...πάντως εκείνο είναι αρκετά εντυπωσιακό...!!!
Στο θέμα σου τώρα,προς το παρόν δεν υπάρχει κάτι στις αγγελίες,απ'όσο γνωρίζω,ή κάποιον που να θέλει να τα αποχωριστεί...είναι και δύσκολη η περίοδος!Σε ξένα φόρουμ έχεις δει τίποτα,μήπως συμφέρει να τα φέρεις απ'έξω;
Old 05-12-2012, 03:01 AM
  #3  
Registered User
Thread Starter
 
s2k DRAMA's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 4
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

καλησπερα υπαρχουν 2-3 βιντεακια με τιλτο honda s2000 drama,drama 1κτλ,δικα μου ειναι,εχω ψαξει να φερω απο εξω αλλα δεν συμφερει,ειναι παρα πολλα τα μεταφορικατο φορουμ μας δεν τοχω ψαξει πολυ πως δουλευει για να συστηθω λογο ελαχιστου ελευθερου χρονου,για να συστηθω εννοω,πουλαω mugen hardtop υπαρχει αγγελεια στο car αν ενδιαφερεται καποιος,νασε καλλα για τα καλα σου λογια,αν υπαρξει καποιο νεο ενημερςσεμαι σε παρακαλω,και παλυ ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!ευχαριστω για την ενημερωση eddiex!!!done!!!
Old 05-12-2012, 05:08 AM
  #4  

 
eddiex's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Piraeus. . .
Posts: 11,536
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Αγορι, απλα να ξερεις, απαγορευονται τα greeklish και πρεπει να γραφουμε μονο με Ελληνικα, οποτε οταν εχεις χρονο κανε μια καλη και ξαναγραψτα. Σε ευχαριστουμε!
Related Topics
Thread
Thread Starter
Forum
Replies
Last Post
S2000art
Αγοραπωλησίες
3
12-28-2012 06:34 AM
VeilSide AP1
South Florida
0
02-09-2006 03:56 PM



Quick Reply: j's racing μεταχειρισμενο



All times are GMT -8. The time now is 08:47 PM.