Συναντήσεις και εκδηλώσεις Meets and events across Greece

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑΣ

Thread Tools
 
Old 04-21-2015, 12:14 PM
  #21  
Registered User

 
george.alex's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: odos xwrafia arithmos agkathia
Posts: 452
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by blondie_s2k
Στο είπα και στο mail Γιωργαλέξη αλλά μάλλον δεν το κατάλαβες....ΝΤΕΝ ΕΚΩ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ!!!!
pfff...αυτες οι γυναικες ολο δικαιολογιες! τη μια "εχω πονοκεφαλο" την αλλη "NTIN EKI AMAKSI" !!!

καλα γυρνα συ απ τις ατελειωτες vacation και θα τη βγαλουμε την ακρη. στη ντελικη αν με πουλησει το χοντακι μου θα ζητησουμε μια καλη προσφορα απο κανα δυο ταριφες και θα παμε πρωθυπουργικα στο βολο! οπου πανε τα S και μεις απο πισω και χωρις πονοκεφαλιασματα (που θα βρουμε να παρκαρουμε, να χουμε λαδι μαζι γιατι η χοντα δικαιολογει 1 lt/1000km και πρεπει να το κοιταμε συνεχεια, βρες βερτζιναδικο με καθαρη 100αρα, γιατι στο διαολο τριζει το κλειστρο πανω απο το κεφαλι μου και μου πρηζει τ' αντιδια και δε μπορω να φχαριστηθω διαδρομη κτλ κτλ κτλ) αρχοντες σου λεω! ζησε λιγο! πασαδες εις τα ιωαννινα!!!!!
Old 04-21-2015, 09:43 PM
  #22  

 
Colin mc rae's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,046
Likes: 0
Received 1 Like on 1 Post
Default

Θεωρω τραγικο το γεγονος πως εδω και 2 24ωρα εχω ανεβασει προταση απο ξενοδοχειο που βρηκαμε να μεινουμε και δεν εχει μπει στον κοπο να γραψει κανεις αν του αρεσει η οχι.

Προφανως απ'οτι βλεπω δεν τιθετε θεμα αν ειναι καλο το ξενοδοχειο η αν σας κανει η τιμη,εδω δεν ξερουμε αν θα ερθετε καν η αν τελικα θελετε η απλα πεταξατε ενα +2 και εγω!

Οφειλετε οσοι γραψατε πως θα δηλωσετε παρον τουλαχιστον μια απαντηση για το αν θελετε πραγματικα να πατε η οχι.Αλλιως τζαμπα καθομαστε και συζηταμε.

Τουλαχιστον μπειτε και πειτε πως δεν μπορω η δεν γουσταρω για τον ΧΨ λογο. Μου φαινετε ο ενας περιμενει τον αλλον για το αν θα παει ποσοι θα ειναι κλπ.κλπ

Αν δεν κουνησουμε λιγο τον κωλο μας σε αυτη την χωρα τελικα δεν προκειτε να παμε ποτε μπροστα.Και οταν ξακινανε ολα απο τοσο απλα θεματα φαντασου τι γινετε παραπερα.
Old 04-21-2015, 10:28 PM
  #23  

 
tkal_s2k's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: Near You
Posts: 2,713
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Καλημέρα Αλεξ ΦΙΛΕ μου , αν και Joined: 16-November 07 βλεπω οτι θα σε αφησω στην ίδια τάξη......

Δεν εχεις μαθει Τ Ι Π Ο Τ Α !!
Old 04-21-2015, 10:47 PM
  #24  
Registered User

 
nikthegrek's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: thessaloniki
Posts: 1,407
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Αλεξ νομιζω οτι συμφωνησαν τα παιδια ρε συ..τουλαχειστον οσοι δηλωσαν παρον.το ξενχειο πιστευω ειναι οκ για ολους ,
περιμενουμε οκ και γι αυτο?..τοτε θα παμε την επομενη πρωτομαγια..

μια σουιτα παρακαλω εγω...
Old 04-21-2015, 11:23 PM
  #25  

 
Colin mc rae's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,046
Likes: 0
Received 1 Like on 1 Post
Default

Originally Posted by nikthegrek
Αλεξ νομιζω οτι συμφωνησαν τα παιδια ρε συ..τουλαχειστον οσοι δηλωσαν παρον.το ξενχειο πιστευω ειναι οκ για ολους ,
περιμενουμε οκ και γι αυτο?..τοτε θα παμε την επομενη πρωτομαγια..

μια σουιτα παρακαλω εγω...
Παππου ναι ρε...Χαμος απο συμφωνιες των παιδιων απο πανω.

Εμεις τα ειπαμε στην συναντιση και συμφωνησαμε πως μας αρεσε και το ξενοδοχειο και στα χρηματα δεν ειχαμε προβλημα.

Οφειλα να ρωτησω και τους υπολοιπους ομως...Και επεισης ο ανθρωπος του ξενοδοχειου ηθελε να ξερει ποσα δωματια θα δεσμευαμε.Του ειπα για 10 συνολο πραγμα που δεν ηταν καθολου σιγουρο περα απο τα 4 τα δικα μας των βορειων δλδ.Απο εκει και περα δεν πηρα καποια σιγουρη απαντηση.
Old 04-21-2015, 11:26 PM
  #26  

 
Colin mc rae's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,046
Likes: 0
Received 1 Like on 1 Post
Default

Originally Posted by tkal_s2k
Καλημέρα Αλεξ ΦΙΛΕ μου , αν και Joined: 16-November 07 βλεπω οτι θα σε αφησω στην ίδια τάξη......

Δεν εχεις μαθει Τ Ι Π Ο Τ Α !!
Αστα φιλε....Τωρα καταλαβαινω τις προσπαθεις των διοργανωτων τι τραβανε καθε φορα που παει να κανονηστει κατι ομαδικως.


Με το ζορι ομως τπτ δεν γινεται!
Old 04-22-2015, 12:09 AM
  #27  
Registered User

 
nikthegrek's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: thessaloniki
Posts: 1,407
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

καντε μια λιστα λοιπον να γραψουμε ποιοι ειναι οκ και να τα κλεισουμε...
Old 04-22-2015, 05:51 AM
  #28  
Registered User

 
SBIT's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Don't know yet!
Posts: 2,421
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Αλεξ αν και μόνο εγώ δήλωσα +2 ξερά άρα αντιλαμβάνομαι ότι η μομφή είναι για μένα συνεχίζω να δηλώνω απλά +2 γιατί πολύ απλά ότι λέω ισχύει αλλιώς δεν θα το έλεγα καθόλου!!!
Old 04-22-2015, 06:17 AM
  #29  

 
Colin mc rae's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,046
Likes: 0
Received 1 Like on 1 Post
Default

Originally Posted by SBIT
Αλεξ αν και μόνο εγώ δήλωσα +2 ξερά άρα αντιλαμβάνομαι ότι η μομφή είναι για μένα συνεχίζω να δηλώνω απλά +2 γιατί πολύ απλά ότι λέω ισχύει αλλιώς δεν θα το έλεγα καθόλου!!!
Αγορινα μου η μομφη δεν πηγαινε για κανεναν και το λεω ηλικρινα.

Εννοειτε πως δεν πιαστηκα απο το post το δικο σου.

Απλα πραγματα.........Θα ηθελα να ξερω πραγματικα ποιοι ειναι οντως ενδιαφερομενοι και ποιοι οχι.

Εκανα ενα post με το ξενοδοχειο για να το δουν ολοι οι ενδιαφερομενοι να γραψουν αν τους κανει η τιμη και αν οντως συμφωνουν να μεινουν εκει και δεν πηρα απο κανεναν απαντηση.

Κυριως απο Αθηνα γιατι εμεις εδω ειχαμε συναντιση την Δευτερα βρεθηκαμε και τα ειπαμε απο κοντα.Ολοι οι βορειοι 5 αμαξια ημαστε ολοι και ολοι δλδ που θα κατεβουμε αυτοι δηλωσαμε και εξ'αρχης ημαστε οκ.Απο εσας δεν γνωριζα αν καποιον τον ξενιζει κατι και περιμενα μια απαντηση να ξερω ποσα δωματια θα δεσμευαμε.Επισης οσο το καθυστερουμε λογικο ειναι να ειναι εις βαρος ολων μας για το αν θα υπαρχει διαθεσιμοτητα πλεον η οχι.

Πρεπει να ξερει ο ανθρωπος που μιλησα απο το ξενοδοχειο ποσα δωματια θελουμε γιατι τα υπολοιπα θα τα δωσει απ'οτι μου ειπε.


Λοιπον κανω μια λιστα απο ατομα που θα ερθουν σιγουρα

Colin 2ατομα 2 βραδιες
Kosdali 2ατομα 1 βραδυ και βλεπουμε αν τον πεισουμε και κατσει
Nick the Greek 2ατομα 2 βραδιες
Tsatsj 1 ατομο 2βραδιες
Banisjr 2 ατομα 2 βραδιες
Sbit 2ατομα 2 βραδιες
Fun 2 ατομα 2 βραδιες
Maniatis 2 ατομα 2 βραδιες
Rednikos 2 ατομα 2 βραδιες

Λογικα maniatis και Red nikos εγραψαν οτι θελουν να ερθουν αλλα παρακαλω επικοινωνηστε μαζι τους για να εχουμε αμεση απαντηση η αν το δουν οι ιδιοι να γραψουν αν ολα ειναι ΟΚ
G30X εγραψε αλλα το παιδι δεν τον εχω γνωρισει το ιδιο ισχυει και για αυτον και για τον Pontio.

Παρακαλω αν εχετε τηλεφωνα επικοινωνηστε μαζι τους για να ξερουμε σιγουρα αν ειναι να κλεισουμε οσοι ημαστε.


Old 04-22-2015, 06:52 AM
  #30  
Registered User

 
tsatsj's Avatar
 
Join Date: May 2009
Location: thessaloniki
Posts: 735
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

ο tsatsj αφου ειναι για πρωτομαγια ειναι ενα ατομο,συνοδηγος δουλευει


Quick Reply: ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑΣ



All times are GMT -8. The time now is 08:49 AM.