Έλληνες Ιδιοκτήτες S2000 / Greek S2000 Owners Official Forum of Greek S2000 Owners. Greek Lovers are in great passion with the S2000!

Βοήθεια για ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ s2000 για αγορα!

Thread Tools
 
Old 01-23-2015, 02:16 AM
  #11  
Registered User
Thread Starter
 
jim07_s2k's Avatar
 
Join Date: Jan 2015
Posts: 6
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by blondie_s2k
Υπάρχει ο Δαλιανούδης που νομίζω σ εξυπηρετεί απο άποψη απόστασης γιατί είναι στις αρχές της Βουλιαγμένης. Πιο κοντά, εγω τουλάχιστον, δεν γνωρίζω κάποιον. Υπάρχει βέβαια και ο Μανούκης στο Καλαμάκι αλλά θα πρέπει να συνεννοηθείς μαζί του για το αν έχει χρόνο.

http://www.hellasbusinessbook.gr/bus...D%CE%B7%CF%83/

http://www.manoukistuning.gr/

Ευχαριστώ φίλε..έχεις συνεργαστεί με κάποιον απο τους δύο? Ευχαριστημένος?
Old 01-23-2015, 02:16 AM
  #12  
Registered User

 
blondie_s2k's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Wonderland
Posts: 7,407
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Υπάρχει ο Δαλιανούδης στις αρχές της Βουλιαγμένης που είναι πολύ καλός και γνώστης των s και υπάρχει και ο Μανούκης στο Καλαμάκι, επίσης πολύ καλός. Αυτοί οι 2 είναι οι πιο κοντινοί.


http://www.manoukistuning.gr/

https://www.facebook.com/10secgarage
Old 01-23-2015, 02:39 AM
  #13  

 
pontios2000's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 437
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Επειδή στο αμάξι που σου είπα γράφει τιμή συζητήσιμη δες μέχρι που το κατεβάζει,, δες και το άλλο τι θέλει για να γίνει σωστό μπορεί η τιμή να έχει μικρή διάφορα και έτσι δεν το συζητώ για το ποιο είναι καλύτερο ,,, εγώ δεν έχω κάποιο κέρδος απο το αμάξι που σου προτείνω απλα σου λέω κάποια λιγα πράγματα που ξέρω.... Εχω δεί μια τέτοια περίπτωση που πήγε κάποιος να πάρει κάτι φτηνό και άλαξε σαζμαν διαφορικό δίσκο πλατό ριτεινερ και ενα καλό σερβίς για να είσαι σίγουρος έχεις ξεπεράσει τα 2000 €..... Ααα και που θα το δεις πιστεύω στο στον δεύτερο που σου γράφει η Ισμήνη και για φαναρτζι πήγαινε στόν Κώστα Γιάννενακι στην Δημοσθένους και Αχιλλέως Καλλιθέα πες του οτι σε έστειλε ο πόντιος ,,, είναι παρά πολύ καλός μάστορας...
Old 01-23-2015, 03:40 AM
  #14  
Registered User
Thread Starter
 
jim07_s2k's Avatar
 
Join Date: Jan 2015
Posts: 6
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by pontios2000
Επειδή στο αμάξι που σου είπα γράφει τιμή συζητήσιμη δες μέχρι που το κατεβάζει,, δες και το άλλο τι θέλει για να γίνει σωστό μπορεί η τιμή να έχει μικρή διάφορα και έτσι δεν το συζητώ για το ποιο είναι καλύτερο ,,, εγώ δεν έχω κάποιο κέρδος απο το αμάξι που σου προτείνω απλα σου λέω κάποια λιγα πράγματα που ξέρω.... Εχω δεί μια τέτοια περίπτωση που πήγε κάποιος να πάρει κάτι φτηνό και άλαξε σαζμαν διαφορικό δίσκο πλατό ριτεινερ και ενα καλό σερβίς για να είσαι σίγουρος έχεις ξεπεράσει τα 2000 €..... Ααα και που θα το δεις πιστεύω στο στον δεύτερο που σου γράφει η Ισμήνη και για φαναρτζι πήγαινε στόν Κώστα Γιάννενακι στην Δημοσθένους και Αχιλλέως Καλλιθέα πες του οτι σε έστειλε ο πόντιος ,,, είναι παρά πολύ καλός μάστορας...
Σε ευχαριστω φίλε μου πολύ χρήσιμες οι συμβουλές σου θα κοιτάξω κάθε περίπτωση ξεχωριστά και αναλόγως θα πράξω και θα σας ενημερώσω!!!

Μακάρι να είμαι σύντομα κοντα σας με το δικό μου s

Ευχαριστω όλους για τη βοήθεια και πάλι...και οτι άλλο σκεφτείται μη διατάσετε!
Old 01-23-2015, 04:45 AM
  #15  

 
pontios2000's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 437
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Με το καλό να πάρεις αυτό που θες ,,,εγώ έψαχνα ακριβώς 1 χρόνο και πείρα αυτό ακριβώς που ήθελα ....
Old 01-23-2015, 05:20 AM
  #16  
Registered User

 
blondie_s2k's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Wonderland
Posts: 7,407
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Ο Δαλιανούδης έχει δίπλα του ακριβώς και φαναρτζή, πολύ καλό!! Εγω εκεί φτιάξει το προηγούμενο s μετά το χτύπημα στις Σέρρες και είχε κάνει πολύ καλή δουλειά!
Old 01-23-2015, 12:16 PM
  #17  
Registered User

 
panosna's Avatar
 
Join Date: Aug 2014
Location: Athens
Posts: 35
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Όπως έγραψα και σε άλλο topic, αν κάποιος γνωρίζει για κάποιο S2000 προς πώληση, μοντέλο 2003 και πάνω (κατά προτίμηση γνήσιο facelift), ας μου πει.
Old 01-24-2015, 09:37 AM
  #18  
Registered User
 
toxicity's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Edw parakatw...
Posts: 439
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by pontios2000
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/5254928/ Καλλίτερα αυτό για να μη του βάλεις τίποτα απόλυτος ουτε δισκο πλατό ουτε το παραμικρό και να ξέρεις σίγουρα οτι το αμάξι είναι πολύ καλο ... Γιατί αυτό το αμάξι ηταν απο το club μέχρι και σήμερα και αυτο το ξέρουν ολοι ...
Αυτό είναι το δικό μου.Ότι θέλεις με ρωτάς.Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν χρειάζεται ευρώ.
Όσο για την τιμή θα γίνει κάτι καλύτερο για όποιον είναι στο club
Related Topics
Thread
Thread Starter
Forum
Replies
Last Post
dlq04
S2000 Vintage Owners
2
01-31-2009 05:41 AM



Quick Reply: Βοήθεια για ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ s2000 για αγορα!



All times are GMT -8. The time now is 09:15 PM.