Έλληνες Ιδιοκτήτες S2000 / Greek S2000 Owners Official Forum of Greek S2000 Owners. Greek Lovers are in great passion with the S2000!

Tha to kleisoume to magazi!

Thread Tools
 
Old 10-27-2006, 03:50 AM
  #11  
Registered User

Thread Starter
 
Amaretos's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: Peiraeus
Posts: 2,269
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Kai ego exo valei to hardtop tha katevaso ta parathira
Old 10-27-2006, 04:52 AM
  #12  
Registered User
 
mhnass2000's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 504
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

mh masas ameretos mporeis se deuterolepta na to bgaleis
Old 10-28-2006, 05:13 PM
  #13  
Registered User
 
panagiotispa's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 745
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Τρελός και παλαβός S2000ακιας κατά το παρελθόν, αγόρασε Ζ350 και είναι με μόνιμο χαμόγελο στο στόμα. Και από ότι μου εκμυστηρευτικέ το αμάξι είναι super, πετάει και πάει απίστευτα στο δρόμο
Old 06-07-2014, 01:36 PM
  #14  
Registered User

 
katanaman's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 707
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Και γω το πουλησα παιδια. Δεν ξερω αν το μαθατε...Ακριβως 3 χρονια μετα το τελευταιο ποστ.Σημαδιακη μερα!Μια το ΟΧΙ του Μεταξα και μια το ΝΑΙ που ειπα στον μαντρα... (δεν το εδωσα σε μαντρά, αλλα κανει ριμα) Μελλοντικη πωληση δηλαδη, με ετεροχρονισμενη απαντηση. Ειδα το μελλον πριν απαντησω και μου απαντησα οτι τελικα λογω κρισης δεν εδεσε το γλυκο και παει πεταξε το s2k.
Old 06-14-2014, 02:02 PM
  #15  
Registered User

 
george.alex's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: odos xwrafia arithmos agkathia
Posts: 452
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by katanaman
Και γω το πουλησα παιδια. Δεν ξερω αν το μαθατε...Ακριβως 3 χρονια μετα το τελευταιο ποστ.Σημαδιακη μερα!Μια το ΟΧΙ του Μεταξα και μια το ΝΑΙ που ειπα στον μαντρα... (δεν το εδωσα σε μαντρά, αλλα κανει ριμα) Μελλοντικη πωληση δηλαδη, με ετεροχρονισμενη απαντηση. Ειδα το μελλον πριν απαντησω και μου απαντησα οτι τελικα λογω κρισης δεν εδεσε το γλυκο και παει πεταξε το s2k.
καλα του κανες.
αφου μπορεσες και τα καταφερες.

κι εμενα με χει πιασει μια ζουρλια να το δωσω γιατι θελω να ξεκινησω μια δουλεια
αλλα καθε φορα που εχω παρει την αποφαση μου και λεω οτι ειναι η τελευταια μας βολτα τωρα,
ενω πλησιαζω να μπω στ αμαξι βλεπω αυτα τα αγριεμενα φαναρια μπροστα,
σαν να μου λενε "τολμα να μου παιξεις πουστια και θα δεις το διαφορετικο μου προσωπο"
τον προφυλακτηρα να κοιταει μεσα στο μυαλο μου και να μου λεει θα σε κατασπαραξω και θα σε φαω πρωτου με φας εσυ..
κι ενω αφηνομαι να βουλιαξω στα καθισματα του,
του μιλαω κι εγω υποσυνειδητα και του λεω οτι τωρα αφηνω τη ζωη μου 100% στα χερια του.

και του κανω συμφωνια και του λεω να μη με τελειωσει πανω στο βουνο που θα το παω
κι εγω θα του τη χαρισω και δε θα το δωσω.

και καθε φορα του κανω και νεα συμφωνια κι αυτο με φερνει πισω σωο για αλλη μια φορα.

κι ετσι συνεχεια που με παει συμφωνια στη συμφωνια,
με κοροιδευει και μου εχει ξεκλεψει σχεδον ενα χρονο.

και βλεπω για πρωτη φορα σε σχεση που εχω κανει στη ζωη μου να μην εχω εγω το πανω χερι.
και δε ξερω αν το σιχαινομαι πιο πολυ ή μου αρεσει ακομα περισσοτερο!

ξερω σιγουρα παντως οτι δεν υπηρξε ποτε κατι που να μου φεροταν ετσι και να το ανεχομουνα.

και ξερω επισης σιγουρα οτι αυτο το βρωμικο παιχνιδι που μου παιζει ειναι συνχρονως και η μαγεια που το περιβαλλει..
και η δικια μου ευχη και καταρα.
να γερασουμε μαζι.
Old 06-14-2014, 11:27 PM
  #16  

 
s2k_fan(tastic)'s Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 239
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Καταπληκτικό το ποστ σου φίλε μου, τελικά πέρα από όλα τα "μικρά" πράγματα που μπορούμε να βρούμε στο S και να κολλήσουμε, αυτό που μας κάνει να το αναζητάμε κάθε φορά, είναι αυτή η περίεργη σχέση που μας δημιουργεί...κάτι σαν αντικείμενο με ψυχή και δεν θα μπορούσες να το περιγράψεις πιο όμορφα!!!
Related Topics
Thread
Thread Starter
Forum
Replies
Last Post
Giwrgis_2000
Συναντήσεις και εκδηλώσεις
7
06-03-2009 01:16 PM
Kostas_S2000
Κινητήρας - Μετάδοση - Περιφερειακά
23
05-17-2009 01:00 PM
Taseas
Συναντήσεις και εκδηλώσεις
4
11-08-2007 10:03 AM
geolyk
Αμάξωμα - Κουκούλα - Εσωτερικό
12
03-30-2006 11:32 AM



Quick Reply: Tha to kleisoume to magazi!



All times are GMT -8. The time now is 11:06 PM.