S2KI Honda S2000 Forums

S2KI Honda S2000 Forums (https://www.s2ki.com/forums/)
-   Έλληνες Ιδιοκτήτες S2000 / Greek S2000 Owners (https://www.s2ki.com/forums/%CE%88%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B5%CF%82-%CE%99%CE%B4%CE%B9%CE%BF%CE%BA%CF%84%CE%AE%CF%84%CE%B5%CF%82-s2000-greek-s2000-owners-143/)
-   -   Πόσοι βαρέθηκαν το Σ.Ε.Φ.? (https://www.s2ki.com/forums/%CE%88%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B5%CF%82-%CE%99%CE%B4%CE%B9%CE%BF%CE%BA%CF%84%CE%AE%CF%84%CE%B5%CF%82-s2000-greek-s2000-owners-143/a-649298/)

Stradale 11-17-2008 04:37 AM

Πόσοι βαρέθηκαν το Σ.Ε.Φ.?
 
Πάμε άλλον έναν γύρο....

S2000_FUN 11-17-2008 04:55 AM

Χρηστάρα για να σηκώσεις τέτοιο poll θα πρέπει να έχεις και εναλλακτική πρόταση... :confused: γιατί έτσι στο φλου το βαρέθηκα (θα μας βάλει σε άλλες διαδικασίες και 15000 posts) ενώ ΣΕΦ έχουν γίνει συναντήσεις με πάρα πολλά αυτοκίνητα και από ότι φαίνεται βολέυει τους περισσότερους. :thumbup:

energetic 11-17-2008 05:35 AM

Παντως εγω με παρεα απο το club και οχι μονο, πηγαινουμε στα Βιλια καθε Σαββατο για στροφιλικια και μεζεδες, ειδαμε και τον eddiex εκει! Οτι πρεπει για συναντηση. :rofl:

Περα απο τη πλακα και το αθλιο χιουμορ μου, που ουτε κλοουν δε γελαει, ειναι γεγονος οτι το ΣΕΦ εχει καταντησει αηδια με το γυφταριο.
Προσωπικα, τα ποντικια σε μεγεθος γατας δε με ενοχλουν (ειχα hamster καποια στιγμη και εμοιαζαν χωρις την ουρα). Αλλα εχουμε δοκιμασει στο παρελθον πολλα αλλα μερη και παλι στη σαλατα του ΣΕΦ καταληξαμε.
Το θεμα ειναι να ακουστουν λογικες προτασεις με την προυποθεση να υπαρχει χωρος για parking και μερος για το καφε ή το φαγητο μας, καθως και να βρισκεται το σημειο συναντησης σε σημειο οπου βολευει οσο γινεται περισσοτερους.

Ειμαι περιεργος να διαβασω αλλα και να ακουσω για αλλη μια φορα, τις διαφορες προτασεις.

eddiex 11-17-2008 06:00 AM

Παω που λες για το σπιτι στα Βιλια και καθως περναω απο μεσα βλεπω Κοκκινο, Ταλασσι και Γκρι S2000... Ωρε λεω εδω ειμαστε, κατσε να τους κανω πλακα, σκαω μεσα και τι να δω... 5 ατομα πανω απο τα κοψιδια και να τους δινουν να καταλαβουν... ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ! χαχαχαχαχα. Παντως μεσα για Βιλια και συναντηση!

Αλλα απο παλια που ειχαν πει καποιοι και ειχαν κανει καποιες προτασεις δεν πετυχε καμια. Στο Do it το καναμε τα καλοκαιρια και στο ΣΕΦ τον χειμωνα. Καναμε και μια αποπειρα στον Λυκαβηττο (που εγω δεν πηγα) και δεν πετυχε ουτε και αυτο. Καπου λεγαμε και για αττικη οδο καπου αλλα δεν πηγαμε καν. Τωρα διοδια περα δωθε το θεωρω ακυρο. Εγω λεω τσαμπα ανοιξε το θεμα παλι γιατι παλι τα ιδια θα λεμε.

Φιλακια κουκλες!

lihoudis2000 11-17-2008 06:02 AM

ego leo na pigainoume pio makria akomi sto olympico :banghead: :banghead: :banghead: mmm eksipnades pali...


(clopyrigt) apo tin agapi mou apla :OTI NA NAI

ManosS2k 11-17-2008 08:22 AM

Παιδια δυστυψως, το θελουμε ή οχι το ΣΕΦ ειναι κομβικο σημειο κ για τους βορειους κ για τους νοτιους...μακαρι να υπηρχε εναλλακτικη :(

Nabu 11-17-2008 12:25 PM

Να πω και εγώ λοιπόν κάτι μιας που έρχομαι απο άλλο κλάμπ που είχαμε αντιμετωπίσει ακριβώς το ίδιο πρόβλημα.

Στην αρχή είμασταν ΣΕΦ, μετά λίγο μέσα στο Βόλλευ και τελικά σηκωθήκαμε και φύγαμε και τώρα συναντιούντε στο πάρκινγκ του LIDL στην λεωφόρο Καβάλας. Έτσι όπως κατεβαίνεις το ποτάμι είναι με το που βγεις στην Αθηνών-Καβάλας δεξιά στα 150 μέτρα ενώ ανεβαίνοντας το ποτάμι είναι στην έξοδο που πάει προς Κόρινθο (πάνω απο την γέφυρα).

Είναι ιδιωτικό, δεν έχει καθόλου κόσμο, είναι ώρα που έχει κλείσει το Μάρκετ και το πολύ πολύ βγαίνει μερικές φορές μια που τελειώνει αργά απο μέσα την δουλειά (κατά τις 10.30) και μας λέει ευγενικά αν μπορούμε σιγά σιγά να φεύγουμε.

Όσων αφορά την κομβικότητα είναι λιγάκι πιο πέρα για τους νότιους (ούτε 5 λεπτά απο το ΣΕΦ) και λίγο πιο κοντά για τους βόρειους.
Απο μέρη και φαγητά ισχύουν τα ίδια με το ΣΕΦ φαντάζομαι.

Απλά μεταφέρω την εμπειρία που είχαμε με το άλλο κλαμπ και τίποτα παραπάνω. :D

Υ.Σ: Η κατάσταση με τους γύφτους ειναι ΤΡΑΓΙΚΗ! Είναι δυνατό να στήνουν τα σπίτια τους εκεί? ΕΛΕΟΣ!!!

ManosS2k 11-17-2008 01:16 PM

Που να δεις την αλλη φορα που πηγαν να κανουν ντου...

Nabu 11-17-2008 01:41 PM


Originally Posted by ManosS2k,Nov 17 2008, 02:16 PM
Που να δεις την αλλη φορα που πηγαν να κανουν ντου...

Να κάνουν ντου ποιοί? :ponder:

blondie_s2k 11-17-2008 02:03 PM

οι γύφτοι..


All times are GMT -8. The time now is 09:19 PM.


© 2024 MH Sub I, LLC dba Internet Brands