Αγοραπωλησίες Items for sale and wanted. Only Members allowed to sell. Posts in English only please.

ΚΑΚΟΙ Πωλητές & Αγοραστές

Thread Tools
 
Old 03-31-2008, 11:12 PM
  #21  
Moderator

Thread Starter
 
energetic's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Athens, Greece, Europe, Earth, Universe
Posts: 30,033
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Εγινε τροποποιηση του αρχικου ποστ ωστε να υπαρχει κι ενας σωστος οδηγος για το τι θα πρεπει να γινεται ποστ σε αυτο το τοπικ.
Old 04-01-2008, 12:55 PM
  #22  
Registered User
 
Heli2000's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Location: Greece / Athens
Posts: 1,021
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Πιστεύω ότι ύστερα από την επεξήγηση του C.O, καλό θα είναι να γίνουν delete όλα τα Post μιας και δεν νομίζω ότι αναφέρονται σε τόσο τραγικά πράγματα.... Εξ άλλου τέτοια post δίνουν όχι μόνο κακή εντύπωση για την εικόνα του forum αλλά και ενδέχεται να δημιουργήσουν ''ομάδες'' και αντιπαλότητες.

Ο καθένας ας σκεφτεί πολύ σοβαρά πριν γράψει οτιδήποτε.
Old 04-01-2008, 11:42 PM
  #23  
Moderator

Thread Starter
 
energetic's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Athens, Greece, Europe, Earth, Universe
Posts: 30,033
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Δεν χρειαζεται να γινει καμια διαγραφη των ποστ. Ας διαβασουν ολοι και θα καταλαβουν τι πρεπει να γραφουν και τι οχι. Οποιοδηποτε αλλα ποστ που δεν ακολουθουν το σχετικο οδηγο του αρχικου ποστ θα γινονται edit ή θα διαγραφονται απο δω και περα. Ευχαριστω.
Old 04-03-2008, 06:05 AM
  #24  
Registered User

 
Germak's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: athens-kentro
Posts: 636
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

sygnomi k den thelo na eimai off topic giati k ego mia fora paraligo na dimiourgsio problima me tin koukoula tou kwn/nos s2000 kai tou zitisa polles fores sygnomi giati ton ksexasa k kala ekane k tin edose kai me katalabe giati eixa poli douleia paroti otan...ksipnisa ton pira gia na tin agoraso. eprakse sosta.

ayto to topic, fenete pos bgazei polli katiniasma k koutsompolistika themata opote proteino na to metonomasoume se AL tsantHonda NEWS...kai symfono k me ton Heli.
Old 04-09-2008, 09:52 PM
  #25  
Moderator

Thread Starter
 
energetic's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Athens, Greece, Europe, Earth, Universe
Posts: 30,033
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Σχετικα με τα ποστς του kotsampas, εγιναν edit απο τον ιδιο και απ'οτι φαινεται στο παρακατω ποστ που κανω link και παραθεση, ολα πηγαν καλα στην συναλλαγη που ειχε με τον angelo.

https://www.s2ki.com/forums/index.php?showt...post&p=13066380

[QUOTE=kotsampas,Apr 10 2008, 12:34 AM]Angelo σε μια πολύ πρόσφατη συναλλαγή μας ήταν πολύ ωραίος..
Old 04-10-2008, 09:47 AM
  #26  
Registered User
 
kotsampas's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Polygyros,Halkidiki.
Posts: 1,453
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Είναι τρελοί αυτοί οι γαλάτες..
Old 10-12-2008, 01:38 AM
  #27  
Moderator

Thread Starter
 
energetic's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Athens, Greece, Europe, Earth, Universe
Posts: 30,033
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Προσοχη στον "Boosted521" ο οποιος εχει αλλους δυο παραλληλους λογαριασμους στο S2KI με τα ονοματα "TurboBusa" και "blade2". Το πρωτο link ειναι η αγγελια του ως "Boosted521" οπου αγορασα απο αυτον τη κεντρικη κονσολα του ΜΥ07. Ευτυχως την εστειλε μετα απο πολλα PMs και με ενα μηνα καθυστερηση, χωρις τον διακοπτη της οροφης που ακομα περιμενω να μου στειλει. Το δευτερο link ειναι η αγγελια του ως "TurboBusa".

Μετα απο αρκετο ψαξιμο βρηκαμε τους υπολοιπους λογαριασμους του αφου πρωτα εγινε διασταρωση των στοιχειων του και διευθυνσεων αποστολης (σιγα μη τον αφηνα). Εγω ειμαι απο τους "τυχερους", καθως καποιοι αλλοι εχουν ηδη καταθεσει αρκετα χρηματα και ακομα δεν εχουν παραλαβει τιποτα και δεν εχουν κανενα νεοτερο. Αν δεν επιστρεψει τα χρηματα ή δεν στειλει τιποτα στους αγοραστες, τοτε οι αρχες θα αναλαβουν την υποθεση.

https://www.s2ki.com/forums/index.php?showtopic=623695

https://www.s2ki.com/forums/index.php?showtopic=635426

Αυτο ειναι μια απο τις περιπτωσεις οπου μπορει να γινουμε θυματα απατης, και ενας απο τους λογους οπου υπαρχουν αυστηροι κανονες στις αγοραπωλησιες. Γι'αυτο επιμενουμε να μη κανετε πωληση για λογαριασμο αλλων και οχι μονο.
Old 10-13-2008, 12:06 PM
  #28  
Registered User
 
kotsampas's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Polygyros,Halkidiki.
Posts: 1,453
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Old 12-23-2008, 05:08 AM
  #29  
Registered User
 
Sportster's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,100
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Μαλλον κι εγω εχω πέσει θύμα απάτης απο τον Ryan2lot οπου του εχω στείλει απο τις 18 χρήματα μέσω paypal για έναν ΑΕΜ που πουλούσε και ακόμα περιμένω να μου τα στείλει... είχε πει την Δευτέρα και σήμερα τρίτη δεν εχω καν PM.
Old 12-23-2008, 05:18 AM
  #30  
Moderator

Thread Starter
 
energetic's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Athens, Greece, Europe, Earth, Universe
Posts: 30,033
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Sportster, δωσε λιγο χρονο πριν βγαλεις καποια συμπερασματα. Εχεις δικιο, θα επρεπε να σου στειλει PM αλλα μπορει κατι να του συνεβει. Μη ξεχνας οτι ειμαστε καποιες ωρες μπροστα απο Αμερικη, μπορει να στο στειλει σημερα. Λιγο υπομονη και περισσοτερο προσοχη σε αυτο το τοπικ.


Quick Reply: ΚΑΚΟΙ Πωλητές & Αγοραστές



All times are GMT -8. The time now is 12:17 AM.