Γενικά Θέματα εκτός S2000 For all Off Topic posts

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ & ΚΡΑΤΟΣ: ΤΑΞΗ & ΑΣΦΑΛΕΙΑ

Thread Tools
 
Old 11-11-2015, 05:06 AM
  #491  
Registered User

 
SBIT's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Don't know yet!
Posts: 2,421
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Ωραίο!
Old 11-11-2015, 11:53 AM
  #492  

 
IAPETTOS's Avatar
 
Join Date: Apr 2014
Posts: 99
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Old 01-18-2016, 02:31 AM
  #493  
Moderator

 
energetic's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Athens, Greece, Europe, Earth, Universe
Posts: 30,033
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Λοιπον, διαβαστε αυτο και βγαλτε συμπερασμα γιατι δεν το καταλαβαινω ουτε εγω, ουτε ο γνωστος ενος φιλου μου. Οτι αναφερω το γραφω με καθε επιφυλαξη καθως το εμαθα μεσω τριτου. Το παλικαρι υποψην δεν κανει καθολου κοντρες και δεν ασχολειται.

Κατοχος λοιπον ενος Seat Cupra, το παλικαρι βγαινει το βραδυ της περασμενης Πεμπτης απο το σπιτι του, εκει κοντα στη Λ. Βουλιαγμενης για να παρει σαντουιτς στη γνωστη καντινα που παλιοτερα ειδικα εκει εκαναν πολλες κοντρες, τωρα εχει πεσει η κινηση οσο στο παρελθον. Ξερετε ποια καντινα λεω.

Παει το παλικαρι εκει, παιρνει τα φαγωσιμα και ενω ειναι παρκαρισμενος η αστυνομια σκαει μυτη κανει ελεγχο στοιχειων, τα κλασσικα δηλαδη, αδεια κυκλοφοριας και διπλωμα.

Του αναφερουν οτι εχει βαλει αεροτομη η οποια ειναι παρανομη και εχει βαλει μπουκα εξατμιση η οποια ειναι αυτη παρανομη και κανει θορυβο και του ειπε "ξερω εγω τι λεω".

To παιδι του εξηγει οτι αυτα ειναι εργοστασιακα της Seat και οτι ετσι εχει αγοραστει το αυτοκινητο. Το αποτελεσμα ειναι οτι εφαγε προστιμο για αυτους τους δυο λογους και οτι κανει θορυβο το αμαξι καθως οπως ειπε το οργανο "ξερω εγω τι λεω".

Το παλικαρι μεσα σε αυτο το μπελα που βρηκε, ψαχνει να βρει το δικιο του. Καποιος γνωστος του μιλαει με διοικητη και παιρνει απαντηση "α τον ξερω αυτον, κανει συνεχεια κοντρες". Τωρα τα εχει παρει στο κρανιο διοτι εχει εκτεθει και σε φιλο του χωρις καν να ασχολειται με κοντρες κτλ.

Παραλληλα εχει ζητησει απο τη Seat να του δωσει σχετικη βεβαιωση για αυτα που εχει επανω το αμαξι, οτι ειναι δηλαδη νομιμα και εργοστασιακα της Seat.


Εχετε να πειτε τιποτα για το αλαλουμ αυτο?
Old 01-18-2016, 02:57 AM
  #494  

 
tony_l's Avatar
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 211
Received 1 Like on 1 Post
Default

Μήπως έφαγε την γκόμενα κανενός αστυνομικού ή φίλου αστυνομικού;
Old 01-18-2016, 04:17 AM
  #495  
Moderator

 
energetic's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Athens, Greece, Europe, Earth, Universe
Posts: 30,033
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Τι να πω κι εγω, σιγουρα το σαντουιτς το εφαγε ακριβα. Δηλαδη, εχει ο κοσμος ενα σωρο προβληματα και ο ιδιος οπως ολοι μας και... να καθομαστε να αποδειξουμε οτι δεν ειμαστε ελεφαντες!
Related Topics
Thread
Thread Starter
Forum
Replies
Last Post
vtecmom
The Corner
27
09-01-2009 07:35 AM
Saint_Spinner
Dinner and a Movie
1
09-08-2005 07:52 PM
wantone
Off-topic Talk
2
11-20-2002 12:01 AM



Quick Reply: ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ & ΚΡΑΤΟΣ: ΤΑΞΗ & ΑΣΦΑΛΕΙΑ



All times are GMT -8. The time now is 03:56 PM.