Γενικά Θέματα εκτός S2000 For all Off Topic posts

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ

Thread Tools
 
Old 02-21-2014, 01:44 AM
  #11  

 
r5turbo's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Athens
Posts: 567
Received 1 Like on 1 Post
Default

Originally Posted by eddiex
Κρινει ο καθενας...
Αυτό είναι το μόνο σίγουρο, το θέμα όμως είναι ότι ο φίλος απορρίπτει μια μέθοδο (ως την χειρότερη) και δεν κάνει κανένα σχόλιο που να βοηθήσει το νέο μέλος στην έρευνα που κάνει.
Old 02-21-2014, 01:58 AM
  #12  
Registered User

 
Amaretos's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: Peiraeus
Posts: 2,269
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Κάνεις αναζήτηση, σου βγάζει 71 αυτοκίνητα με μέση τιμή 10.500 και πας και βρισκεις αυτο με την χαμηλότερη τιμή, και με 5200 views ας τα κανουμε 3000 γιατι με καθε refersh το βλαμενο site αυξανει τον counter , σου βάζω ενα ποσοστό γελοίο της τάξης του 1% να εχει ενδιαφερθεί να το δουν δλδ, 30 άτομα και προφανώς ικανοποίησε κανέναν εστω και με αυτη την εξευτελιστική τιμή, ε μαλλον δεν ειναι καλή επιλογή!!!!
Old 02-21-2014, 05:02 AM
  #13  
Registered User
Thread Starter
 
zografias's Avatar
 
Join Date: Feb 2014
Location: Greece
Posts: 47
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Μακάρι να είχα τη δυνατότητα να παίξω μπάλα σε μεγαλύτερα σαλόνια και να μπορούσα να δώσω κάμποσα χιλιάρικα για το καλύτερο S!
Είμαι κι εγώ της άποψης πως ότι πληρώσεις παίρνεις.. ΑΛΛΑ να αποβάλλουμε τη νοοτροπία ότι για να το εκτιμήσουμε πρέπει να πληρώσουμε χρυσάφι!
Προφανώς και την αναζήτηση τη ξεκινάω έτσι αλλιώς θα έψαχνα από την j's στην Ιαπωνία να πάρω αυτοκίνητο...
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας...!
Πήγα και το είδα... Καλή εντύπωση μου έκανε, εκτός από το εσωτερικό (μοκέτα-καθίσματα)! Πιστεύω ότι φτιάχνεται σχετικά εύκολα αυτό... Θα πάω και με το μηχανικό μου και βλέπουμε..
Old 02-21-2014, 05:16 AM
  #14  
Registered User

 
blondie_s2k's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Wonderland
Posts: 7,407
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by zografias
Θα πάω και με το μηχανικό μου και βλέπουμε..
Προφανώς εκεί θα εκπλαγείς. Γιατί, να το πουλάει τόσο φθηνά μόνο και μόνο λόγω ενός φθαρμένου εσωτερικού, δε στέκει. Εκτός πια και αν τα δέρματα και η μοκέτα είναι ξεσκισμένα, κομμάτια.

Κατά τ άλλα νομίζω κανείς δεν είπε να παίξεις σε μεγάλα σαλόνια αλλά, απ το φθηνότερο ως το ακριβότερο, ενδιάμεσα υπάρχουν πάρα πολλά ακόμα ωστε με μια μικρή ίσως διαφορά να πάρεις κάτι καλύτερο.


Old 02-21-2014, 05:45 AM
  #15  
Registered User

 
SBIT's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Don't know yet!
Posts: 2,421
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Για το συγκεκριμένο αμάξιύπάρχουν μέλη από Χαλκίδα που θα ξέρουν περισσότερα από εμένα αλλά σίγουρα δεν είναι ατρακάριστο (το γράφει κιόλας).Το θέμα είναι να σου πεί ή να δείς εσύ με το μηχανικό σου αν ήταν σοβαρό μπαμ ή όχι και πού?! ,

Σίγουρα είναι 01, εξατμίσεις από 04+ και η μια μπούκα στραβιά, τσεκάρετε τους θόλους μπροστά γιατί μου κάνουν για βαμμένοι (εκτός αν έχει φουσκώσει το χρώμα),
Old 02-21-2014, 05:55 AM
  #16  

 
eddiex's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Piraeus. . .
Posts: 11,536
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

To μαυρο το full facelift το ειδες με τα 6500€ αν δεν κανω λαθος...?
Old 02-21-2014, 08:32 AM
  #17  
Registered User
Thread Starter
 
zografias's Avatar
 
Join Date: Feb 2014
Location: Greece
Posts: 47
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by SBIT
Για το συγκεκριμένο αμάξιύπάρχουν μέλη από Χαλκίδα που θα ξέρουν περισσότερα από εμένα αλλά σίγουρα δεν είναι ατρακάριστο (το γράφει κιόλας).Το θέμα είναι να σου πεί ή να δείς εσύ με το μηχανικό σου αν ήταν σοβαρό μπαμ ή όχι και πού?! ,

Σίγουρα είναι 01, εξατμίσεις από 04+ και η μια μπούκα στραβιά, τσεκάρετε τους θόλους μπροστά γιατί μου κάνουν για βαμμένοι (εκτός αν έχει φουσκώσει το χρώμα),
Μακάρι να ήταν κάποιος που να το ήξερε!
10 χρόνια στο δρόμο τα αυτοκίνητα, λογικό να έχουν κάποιο μικρό (ελπίζουμε) ατύχημα...
Μου είπε για μπροστά δεξιά, με μηχανάκι. Μου έδειξε και τη ζάντα που είχε σημάδι από το φτιάξιμο. Οι εξατμίσεις είναι του '01 με αλλαγμένες μπούκες! στραβή από το μηχανάκι που χώθηκε από κάτω... Τους θόλους τους είδα κι εγώ,,,αλλά εργοστασιακές μου φαινόντουσαν οι κολλήσεις!
Old 02-21-2014, 08:34 AM
  #18  
Registered User
Thread Starter
 
zografias's Avatar
 
Join Date: Feb 2014
Location: Greece
Posts: 47
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by eddiex
To μαυρο το full facelift το ειδες με τα 6500€ αν δεν κανω λαθος...?
1. Δεν μου σήκωσε ποτέ το τηλέφωνο
2. Με ανησυχεί που είναι όλο αλλαγμένο σε f/l
Old 02-21-2014, 08:40 AM
  #19  
Registered User
Thread Starter
 
zografias's Avatar
 
Join Date: Feb 2014
Location: Greece
Posts: 47
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by blondie_s2k
Originally Posted by zografias' timestamp='1392991341' post='23026640
Θα πάω και με το μηχανικό μου και βλέπουμε..
Προφανώς εκεί θα εκπλαγείς. Γιατί, να το πουλάει τόσο φθηνά μόνο και μόνο λόγω ενός φθαρμένου εσωτερικού, δε στέκει. Εκτός πια και αν τα δέρματα και η μοκέτα είναι ξεσκισμένα, κομμάτια.

Κατά τ άλλα νομίζω κανείς δεν είπε να παίξεις σε μεγάλα σαλόνια αλλά, απ το φθηνότερο ως το ακριβότερο, ενδιάμεσα υπάρχουν πάρα πολλά ακόμα ωστε με μια μικρή ίσως διαφορά να πάρεις κάτι καλύτερο.


Κάνω το σταυρό μου να μην βρούμε τίποτα πολύ κακό!
Είναι σε κακή κατάσταση, το είπα.. Η μοκέτα δεν ξέρω αν σώζεται! Το πουλάει γιατί έκανε παιδί κι έχει πάρει άλλο αυτοκίνητο (έχει παραδώσει κ πινακίδες)
Είμαι στο ψάξιμο ακόμα, βλέπουμε...


Old 02-21-2014, 03:11 PM
  #20  
Registered User

 
blondie_s2k's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Wonderland
Posts: 7,407
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Το κακό είναι τα μηχανικά προβλήματα δεν τα βλέπεις εύκολα.. Κι ένα αυτοκίνητο το οποίο είναι τόσο παρατημένο στην εμφάνιση του δεν έχει και πολλές πιθανότητες να είναι προσεγμένο μηχανικά..


Quick Reply: ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ



All times are GMT -8. The time now is 11:28 PM.