Περιοχή μόνο για μέλη Members only Greek S2000 Forum

My F/I story II

Thread Tools
 
Old 12-03-2011, 09:24 AM
  #411  
Registered User

 
Nabu's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Far far away...
Posts: 8,561
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Old 12-05-2011, 01:46 PM
  #412  
Registered User
 
uma_chikara's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: athens
Posts: 4,828
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by yiannakos
Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους.
Είμαι φάντασμα
Για να μην κανιβαλιζω και το topic με τις κόντρες θα γράψω εδώ.

Με έχει βαρέσει η ……. Κρίση και έχω κάνει πολλές περικοπές σε ότι έχει να κάνει με την διασκέδαση μου και τα hobby μου.
Το γύρισα στο bmx που δεν καίει καύσιμα , αλλά θερμίδες
Προσπαθώ επιτυχώς επί του παρόντος να μην στερώ από τα παιδιά μου κάτι.
Μέσα στις περικοπές αυτές είναι και το αμάξι μου, το οποίο θέλει και αυτό χρήματα ,που αυτήν την στιγμή δεν μου περισσεύουν.
Θέλει οπωσδήποτε λάστιχα , θέλει rebuild στα retainers - ελατήρια κλπ , θέλει φτιάξιμο το pc , θέλει τέλη κυκλοφορίας ………………..
Από την άλλη δεν θέλω να το πουλήσω – χαρίσω , οπότε με κρύα καρδιά θα καταθέσω πινακίδες και έχει ο θεός.
Έχω να το οδηγήσω από αρχές καλοκαιριού!!!!
Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να έχω αρχίσει να βρίσκω ικανοποιητική την καμπύλη δύναμης του wrangler και δεν είναι και το 4.0l

Μαζί με το αμάξι μου , έχω αποθυμήσει και εσάς
Ωραία... να σου φέρω και το δικό μου να κάνουν παρέα...
Εμένα, επειδή μου έχει τελειώσει η ασφάλεια, δεν το κυκλοφορώ ήδη εδώ και 25 μέρες, παρά το γεγονός ότι δουλεύει τέλεια.. Κάθε βδομαδούλα το βάζω μπροστά, το τσουλάω 3 μέτρα μπροστά, άλλα 3 πίσω και το σβήνω..
Του χρόνου που θα το βγάλω έξω (αν το βγάλω), θα είναι ακόμα πιο σπάνιο
Δε βαριέσαι.. κι εγώ το έχω ρίξει στο windsurf.. άλλη κ@βλα και από γκάζια και αδρεναλίνη και αυτό μια χαρά οικονομικό.. με 200 ευρώ έχεις πάρει το πιο top of the line εξάρτημα και σου βγάζει 2 χρονάκια..

Όποιος θέλει εξαρτήματα από foam για τηλεκατευθυνόμενα, να μου λέει γιατί έχω θερμοκοπτικό, να του φτιάχνω ό,τι θέλει.. απλά όχι για τις επόμενες 2-3 βδομάδες μέχρι τα χριστούγεννα που τρέχω και δε φτάνω.. (ήδη χρωστώ στον Ναμπουδάκο μου κάτι, που θα του το τελειώσω την πρώτη μέρα που θα καταφέρω να κοιμηθώ πάνω από 2 ώρες το προηγούμενο βράδυ της....)
Related Topics
Thread
Thread Starter
Forum
Replies
Last Post
Metalhead
S2000 Vintage Owners
24
12-16-2005 05:41 PM
Black Nugget
Mid-Atlantic S2000 Owners
2006
05-26-2005 03:04 PM



Quick Reply: My F/I story II



All times are GMT -8. The time now is 11:29 PM.