S2KI Honda S2000 Forums

S2KI Honda S2000 Forums (https://www.s2ki.com/forums/)
-   Σπόνσορες ελληνικής κοινότητας (https://www.s2ki.com/forums/%CE%A3%CF%80%CF%8C%CE%BD%CF%83%CE%BF%CF%81%CE%B5%CF%82-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE%CF%82-%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%8C%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1%CF%82-42/)
-   -   GearTech Engineering (https://www.s2ki.com/forums/%CE%A3%CF%80%CF%8C%CE%BD%CF%83%CE%BF%CF%81%CE%B5%CF%82-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE%CF%82-%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%8C%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1%CF%82-42/geartech-engineering-542246/)

gzob 11-12-2007 07:25 AM

GearTech Engineering
 
Αγαπητοί φίλοι, είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω την ίδρυση μιας νέας πρότασης στο χώρο του Tuning. Η νέα εταιρία ονομάζεται GearTech Engineering στην οποία είμαι μέλος μαζί με το συμφοιτητή μου από το Πολυτεχνείο Παναγιώτη Βασιλείου και τον επίσης Μηχανολόγο Μηχανικό και υπεύθυνο συντονισμού της τότε αγωνιστικής ομάδας του ΕΜΠ, Σωτήρη Τσολιάκο. Η εταιρία, με έδρα το Βοτανικό (Σπύρου Πάτση 34), δραστηριοποιείται σε τρεις άξονες:

1. Εμπορία ειδών βελτίωσης: Συγκεκριμένα, θα είναι αντιπρόσωπος της Skunk2 και των προϊόντων του γνωστού οίκου Import Builders (IB), και οι δύο με πολλά και διαλεκτά προϊόντα για τα S μας.

2. Ρύθμιση εγκεφάλων: Η ρύθμιση μπορεί να γίνεται σε οποιοδήποτε δυναμόμετρο επιλέξει ο κάτοχος του αυτοκινήτου ή στο νέο δυναμόμετρό μας τύπου Dynapack.

3. Ερευνητική δραστηριότητα σε συνεργασία με το ΕΜΠ για εναλλακτικά καύσιμα ως κομμάτι της διδακτορικής διατριβής του Π. Βασιλείου.

Δε χρειάζεται νομίζω να αναφέρω την ευνοϊκή μεταχείριση των μελών του club από πλευράς τιμών των ανωτέρω προϊόντων/υπηρεσιών. Επιπλέον, είμαστε ήδη στα τελευταία στάδια σχεδιασμού ενός turbo kit για S2000 (πρώτη δοκιμή στο δικό μου αυτοκίνητο) το οποίο θα βγαίνει σε πολύ χαμηλή τιμή και θα αποτελείται από ιδιαίτερα ποιοτικά εξαρτήματα (σωληνώσεις με κεραμικές αντιθερμικές επιστρώσεις κτλ). Επίσης, είμαστε dealers της εταιρίας Racelogic με τα πασίγνωστα συστήματα traction control, προϊόν το οποίο επίσης θα προσφέρεται σε ιδιαίτερα χαμηλή τιμή για το club. Για ό,τι χρειαστείτε μπορείτε να μπείτε στο site της εταιρίας (www.geartech.gr) ή καλύτερα προς το παρόν και μέχρι να εμπλουτιστεί το site να απευθυνθείτε σε μένα κατευθείαν με pm. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη συμπαράστασή σας.

Γιώργος Ζόμπολας

Psilos 11-12-2007 07:45 AM


Originally Posted by gzob,Nov 12 2007, 08:25 AM
Αγαπητοί φίλοι, είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω την ίδρυση μιας νέας πρότασης στο χώρο του Tuning. Η νέα εταιρία ονομάζεται GearTech Engineering στην οποία είμαι μέλος μαζί με το συμφοιτητή μου από το Πολυτεχνείο Παναγιώτη Βασιλείου και τον επίσης Μηχανολόγο Μηχανικό και υπεύθυνο συντονισμού της τότε αγωνιστικής ομάδας του ΕΜΠ, Σωτήρη Τσολιάκο. Η εταιρία, με έδρα το Βοτανικό (Σπύρου Πάτση 34), δραστηριοποιείται σε τρεις άξονες:

1. Εμπορία ειδών βελτίωσης: Συγκεκριμένα, θα είναι αντιπρόσωπος της Skunk2 και των προϊόντων του γνωστού οίκου Import Builders (IB), και οι δύο με πολλά και διαλεκτά προϊόντα για τα S μας.

2. Ρύθμιση εγκεφάλων: Η ρύθμιση μπορεί να γίνεται σε οποιοδήποτε δυναμόμετρο επιλέξει ο κάτοχος του αυτοκινήτου ή στο νέο δυναμόμετρό μας τύπου Dynapack.

3. Ερευνητική δραστηριότητα σε συνεργασία με το ΕΜΠ για εναλλακτικά καύσιμα ως κομμάτι της διδακτορικής διατριβής του Π. Βασιλείου.

Δε χρειάζεται νομίζω να αναφέρω την ευνοϊκή μεταχείριση των μελών του club από πλευράς τιμών των ανωτέρω προϊόντων/υπηρεσιών. Επιπλέον, είμαστε ήδη στα τελευταία στάδια σχεδιασμού ενός turbo kit για S2000 (πρώτη δοκιμή στο δικό μου αυτοκίνητο) το οποίο θα βγαίνει σε πολύ χαμηλή τιμή και θα αποτελείται από ιδιαίτερα ποιοτικά εξαρτήματα (σωληνώσεις με κεραμικές αντιθερμικές επιστρώσεις κτλ). Επίσης, είμαστε dealers της εταιρίας Racelogic με τα πασίγνωστα συστήματα traction control, προϊόν το οποίο επίσης θα προσφέρεται σε ιδιαίτερα χαμηλή τιμή για το club. Για ό,τι χρειαστείτε μπορείτε να μπείτε στο site της εταιρίας (www.geartech.gr) ή καλύτερα προς το παρόν και μέχρι να εμπλουτιστεί το site να απευθυνθείτε σε μένα κατευθείαν με pm. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη συμπαράστασή σας.

Γιώργος Ζόμπολας

Καλή σταδιοδρομία στο χώρο της βελτίωσης παιδιά. Γνώσεις, επαγγελματισμός και λογικές τιμές είναι το τριπτυχο που συνθέτει μια επιτυχημένη πορεία στο χώρο και πιστεύω ότι η εταιρεία σας θα διαθέτει και τα τρία στοιχεία :thumbup:
Πολύ ευγενική χειρονομία η έκπτωση στο club :thumbup:
Τώρα χαίρομαι ακόμα περισσότερο που σ' έχουμε μαζί μας :)

Christos 11-12-2007 09:46 AM

Ήταν πιστεύω απλά θέμα χρόνου ο Γιώργος να ασχοληθεί ΚΑΙ επαγγελματικά με τον χώρο μιας και το κάνει ήδη εδώ και πάρα πολύ καιρό! Η γνώση υπάρχει όπως και το μεράκι και πόσο μάλλον όταν πίσω από μια τέτοια εταιρεία δεν βρίσκονται άτομα που απλά κοιτάνε να τα "αρπάξουν" και μετά μη τους είδατε...!
Το site μου άρεσε και πολύ περισσότερο βέβαια αυτά που γράφεις Γιώργο (ιδίως για το turbo project με χαμηλή τιμή)!
Εύχομαι ολόψυχα να πετύχετε στο τρίπτυχο εμπειρία - υποστήριξη - λογικές τιμές, πράγμα που λείπει από τα Ελληνικά δρώμενα (ιδίως το τελευταίο!) και καλές βόλτες όταν με το καλό ολοκληρωθεί το turbo-project σου! :thumbup: ;)

STAM 11-12-2007 11:03 AM

An kai den se ksero qzob , sou eyxomai file na pate oso kalytera ginetai , stin dyskoli agora tou tuning stin Ellada....Episis anamenoume me megalo endiaferon to turbo kit gia to S2000......... :thumbup: :hello:

jerryS2K 11-12-2007 11:47 AM

Γιώργο, καλή αρχή! Εύχομαι κάθε επιτυχία και καλές αντοχές γιατί ο χώρος των επιχειρήσεων είναι δύσκολος. Εύχομαι πάντα επιτυχίες! :thumbup:

energetic 11-12-2007 10:07 PM

Καλο ξεκινημα, καλη δυναμη και ευχαριστουμε για την ευνοϊκή μεταχείριση των μελών του club.

Προς ενημερωση αν θελετε να γινετε και Sponsor στο S2K International, μπορειτε να ακολουθησετε το παρακατω link Become a Sponsor, το οποιο σας ενημερωνω οτι το διαχειριζει το S2K International και οχι το ελληνικο S2000 Club.

S2000Geo 11-12-2007 10:52 PM

Εγω Γιωργο λεω να γινετε και sponsor και να δοκιμασεις και Ευρωπη με tuning προιοντα, ακομα UK και Germany δεν εχουν τροπο να προμηθευτουν πραγματα για το S και αναγκαζονται να παραγγειλουν απο US , με τους γνωστους πονοκεφαλους. Αμα πετυχαινεις καλες τιμες στα shipping τοτε θα πατε καλα νομιζω και εξωτερικο. Επισης θα μπορεις να κανεις και Group buy deals και λοιπα ;)

S2000_FUN 11-12-2007 11:05 PM

Καλό ξεκίνημα και από εμένα Γιώργο στην καινούρια σας εταιρία. Αν και δεν σε ξέρω προσωπικά χαίρομαι που κάτοχος ενός S2000 κάνει αυτή την προσπάθεια. Ο χώρος του tuning έχει ανάγκη από ανθρώπους με γνώσεις, ειλικρινείς επαγγελματίες και λογικές τιμές όπως είπε και ο Psilos. Αν επιτύχεται αυτά τότε η επιτυχία είναι δεδομένη. Ο κόσμος έχει ξυπνήσει, το ψάχνει λίγο παραπάνω και μπορεί να καταλάβει ποιος κάνει σωστά τη δουλειά και ποιος όχι και είμαι σίγουρος ότι θα ακολουθήσετε αυτή την οδό.

Καλή επιτυχία

Χρήστος

MANOS 11-12-2007 11:40 PM

Γιώργο καλή επιτυχία. Εμείς τα είπαμε χθες. Θέλω project ειδικά για το S μου που ράβει συνεχώς....

Stradale 11-12-2007 11:53 PM


Originally Posted by S2000_FUN,Nov 13 2007, 12:05 AM
Καλό ξεκίνημα και από εμένα Γιώργο στην καινούρια σας εταιρία. Αν και δεν σε ξέρω προσωπικά χαίρομαι που κάτοχος ενός S2000 κάνει αυτή την προσπάθεια. Ο χώρος του tuning έχει ανάγκη από ανθρώπους με γνώσεις, ειλικρινείς επαγγελματίες και λογικές τιμές όπως είπε και ο Psilos. Αν επιτύχεται αυτά τότε η επιτυχία είναι δεδομένη. Ο κόσμος έχει ξυπνήσει, το ψάχνει λίγο παραπάνω και μπορεί να καταλάβει ποιος κάνει σωστά τη δουλειά και ποιος όχι και είμαι σίγουρος ότι θα ακολουθήσετε αυτή την οδό.

Καλή επιτυχία

Χρήστος

Και άμα θέλετε ο Χρήστος σας τροφοδοτεί με sin-etsu σιλικόνη... :LOL: :LOL: :LOL:


All times are GMT -8. The time now is 07:06 AM.


© 2024 MH Sub I, LLC dba Internet Brands