S2KI Honda S2000 Forums

S2KI Honda S2000 Forums (https://www.s2ki.com/forums/)
-   Σπόνσορες ελληνικής κοινότητας (https://www.s2ki.com/forums/%CE%A3%CF%80%CF%8C%CE%BD%CF%83%CE%BF%CF%81%CE%B5%CF%82-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE%CF%82-%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%8C%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1%CF%82-42/)
-   -   online shopping by Cougar - Coordsport (https://www.s2ki.com/forums/%CE%A3%CF%80%CF%8C%CE%BD%CF%83%CE%BF%CF%81%CE%B5%CF%82-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE%CF%82-%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%8C%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1%CF%82-42/online-shopping-cougar-coordsport-821889/)

cougar power motorsport 10-07-2010 11:53 PM

online shopping by Cougar - Coordsport
 
Γειά σας παιδιά. Λοιπόν έχω να σας ανακοινώσω κατι, πολύ σημαντικό για εμάς. κρατιόμουνα μέχρι να είναι πλήρως τελειωμένο αλλά δεν μπορώ άλλο :D

Σε συνεργασία με την COORDSPORT που είναι μια απο τις μεγαλύτερες ευρωπαικές εταιρείες και αντιπροσωπεύει αρκετά εργοστάσια , πήραμε το on - line μαγαζι τους για να το εκμεταλλευόμαστε για τα ελληνικά και κυπριακά δεδομένα.

Μεσα στο www.part-box.gr υπάρχουν προιόντα απο HKS, CUSCO / CUSCO LSD, KAAZ LSD, RAYS / VOLK / GRAMLIGHTS, ARP, EXEDY, COMPOMOTIVE, TEIN, MISHIMOTO RADIATORS, AEM, AP RACING, COSWORTH, DEAUTCHWERKS INJECTORS, WISECO , K1 RODS / CRANK , FIDANZA , FERREA, INJEN και πολλά άλλα προιόντα απο άλλα εργοστάσια.
ΣΥΝΟΛΙΚΑ έχει γύρω στα 20 000 προιόντα και η ιστοσελίδα αναβαθμίζεται καθημερινώς. Φυσικά εάν δεν βρίσκεται κάτι μέσα, απλά ρωτήστε μας και θα σας ενημερώσουμε εμείς.

Τρόπος λειτουργίας : μπέστε στο www.part-box.gr . εαν ειναι αναγκαίο πατήστε στο ΕΛΛΗΝΙΚΑ . Απο δω και πέρα μπορείται να αρχίσετε την πλοήγηση στα προιόντα μας και στην ιστοσελίδα μας . Όποιος θέλει μπορεί να γίνει και μελος φυσικά για να ενημερώνεται για νέα προιόντα η για νέες προσφορές. απο ότι ξερω υπάρχει και ένα προγραμμα με πόντους για τα μέλη κι δωρεάν προιόντα αλλα δεν το γνωρίζω καλά ακόμη αυτό.

Οπότε ελάτε ολοι : www.part-box.gr :)
Παναγιώτης

S2000_FUN 10-08-2010 08:03 PM

Μπράβο Παναγιώτη :thumbup: Μπήκα μέσα και το είδα και πραγματικά είναι πάρα πολύ οργανωμένο και λειτουργικό. Από εμένα καλές δουλειές και ιντερνετικά :thumbup:

cougar power motorsport 10-08-2010 11:11 PM

ευχαριστώ ρε φίλε, νασαι καλά. ακόμη δεν έχει τελειώσει , κάνω κάποιες μεταφράσεις ακόμη ετοιμάζουμε και το σύστημα με τους πόντους αλλα μπορώ να πω είμαι πολύ ικανοποιημένος , βγήκε πολύ πιο καλά απο ότι το περίμενα.
ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ. ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500ΕΥΡΟ Η ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ :D

Nabu 10-08-2010 11:17 PM


Originally Posted by cougar power motorsport,Oct 8 2010, 11:11 PM
ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500ΕΥΡΟ Η ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ :D

:eek3: :eek3:

Καλές δουλειές παιδιά!!!

gmak_s2k 10-08-2010 11:34 PM

Καλές δουλειές και από εμένα :)

cougar power motorsport 10-08-2010 11:51 PM

ευχαριστώ πολύ παιδιά. επίσης να αναφέρω ότι οι παραγγελίες μπορούν να γίνουν και με κάρτες αλλά και με paypal για ασφάλεια :)

energetic 10-09-2010 08:49 AM

Αν διαβασα σωστα ειδα κωδικο τηλεφωνου Αγγλιας. Αυτο σημαινει οτι δεν θα υπαρξει τελωνειακη χρεωση ή απλα το site κανει τη διαχειριση των παραγγελιων? Διοτι αν γλιτωνουμε τους εκτελωνισμους κτλ, μιλαμε για πολυ καλη περιπτωση!

cougar power motorsport 10-11-2010 09:58 AM

γεια σου μάριε. αν μπεις στο www.part-box.gr τότε κανονικά πρέπει να σου τα δείχνει όλα στα ελληνικά. εάν όχι τότε απλα κάποιος πατάει στην ελληνική γλώσσα.
τώρα απο δω και πέρα : το τηλέφωνο που έχει είναι το δικό μου, η συνεννόηση και την επιμέλεια του μαγαζιού για Ελλάδα και Κύπρο περνάει απο μένα. Όλα τα πράγματα αποστέλλονται απο Κύπρο ή απο Αγγλία άρα δεν υπάρχει έξτρα επιβάρυνση, τελωνεία , ή αλλες κρυφές χρεώσεις :D :D

όπως είπα τα μεταφορικά για παραγγελίες απο 500ε και πάνω είναι δωρεάν :D και κάτι άλλο που ξέχασα να αναφέρω είναι ότι οι πληρωμές απο το online μαγαζί γίνονται και με paypal :eek3:

energetic 10-11-2010 10:07 AM

Ευχαριστω για τη πληροφορια. Πραγματι οταν επιλεξεις Ελληνικα αλλαζουν τα στοιχεια, πολυ ωραιο. :)

cougar power motorsport 10-11-2010 10:09 AM

τι λέει? είναι λίγο δύσκολο νομίζω στν περιήγηση αλλά το φτιάχνουμε ακόμη.


All times are GMT -8. The time now is 10:25 PM.


© 2024 MH Sub I, LLC dba Internet Brands