Συναντήσεις και εκδηλώσεις Meets and events across Greece

Περιοδικό POWER

Thread Tools
 
Old 03-20-2014, 01:30 AM
  #11  
Registered User

 
blondie_s2k's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Wonderland
Posts: 7,407
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Ελα μου ντε..έχει?
Old 03-20-2014, 03:14 AM
  #12  
Community Organizer

 
S2000_FUN's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 8,607
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Originally Posted by r5turbo
Originally Posted by blondie_s2k' timestamp='1395276187' post='23071381
Φωτογράφηση ο Κουσκούτης ε? Σουπερ!!!!! Εσυ είσαι ο Κούτρας αρα?
Κούτρας = tuner , http://hondatuning.gr/

Εγκώ = Αντώνης

Πάντως το μέρος που κάνουν τις μετρήσεις τα παιδιά (ευθεία στο Σχοινιά, πριν το Καράβι) είναι πλέον κακό. Η άσφαλτος έχει να στρωθεί από τότε που φτιάχτηκε ο δρόμος. Είχα και γω ξερά λάστιχα, ήρθε κι έδεσε. Αφού δεν καβάλησα το διαχωριστικό τυχεροί ήμασταν.
Κάτι καταφέραμε πάντως κι έτσι: 0-100: 5.1sec, 0-400, 13.1sec.
Μάλλον Αντώνη κοίταξε τα λάστιχά σου ή το στήσιμο. Εγώ εκεί ρύθμισα το αυτοκίνητο στο δρόμο βράδυ κιόλας που είχε και υγρασία και ίσα ίσα που έσπαγε την πρόσφυση στην ψιλή πίεση


Εντάξει θα έχει αυτή την Δευτέρα συνάντηση. Θα την ανεβάσω μόλις βρω χρόνο. Ισμήνη εσύ μη μιλάς. Τη μία δεν ήρθες την άλλη έφτασες πολύ αργοπορημένη
Old 03-20-2014, 03:24 AM
  #13  

Thread Starter
 
r5turbo's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Athens
Posts: 567
Received 1 Like on 1 Post
Default

Originally Posted by S2000_FUN
Originally Posted by r5turbo' timestamp='1395302982' post='23071782
[quote name='blondie_s2k' timestamp='1395276187' post='23071381']
Φωτογράφηση ο Κουσκούτης ε? Σουπερ!!!!! Εσυ είσαι ο Κούτρας αρα?
Κούτρας = tuner , http://hondatuning.gr/

Εγκώ = Αντώνης

Πάντως το μέρος που κάνουν τις μετρήσεις τα παιδιά (ευθεία στο Σχοινιά, πριν το Καράβι) είναι πλέον κακό. Η άσφαλτος έχει να στρωθεί από τότε που φτιάχτηκε ο δρόμος. Είχα και γω ξερά λάστιχα, ήρθε κι έδεσε. Αφού δεν καβάλησα το διαχωριστικό τυχεροί ήμασταν.
Κάτι καταφέραμε πάντως κι έτσι: 0-100: 5.1sec, 0-400, 13.1sec.
Μάλλον Αντώνη κοίταξε τα λάστιχά σου ή το στήσιμο. Εγώ εκεί ρύθμισα το αυτοκίνητο στο δρόμο βράδυ κιόλας που είχε και υγρασία και ίσα ίσα που έσπαγε την πρόσφυση στην ψιλή πίεση


Εντάξει θα έχει αυτή την Δευτέρα συνάντηση. Θα την ανεβάσω μόλις βρω χρόνο. Ισμήνη εσύ μη μιλάς. Τη μία δεν ήρθες την άλλη έφτασες πολύ αργοπορημένη
[/quote]

Ναι, τα πίσω λάστιχα έχουν ξεραθεί και φαγωθεί, αυτό φταίει κυρίως. Πάντως και ο δρόμος δεν έχει καλή πρόσφυση (π.χ. σε σχέση με Αττική οδό)
Old 03-30-2014, 11:57 PM
  #14  

Thread Starter
 
r5turbo's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Athens
Posts: 567
Received 1 Like on 1 Post
Default

Βγήκε το περιοδικό για όποιον ενδιαφέρεται. Θα τα φέρω και στη συνάντηση σήμερα. (περιοδικό + αυτ/το )
Old 04-05-2014, 05:43 AM
  #15  

 
s2k_fan(tastic)'s Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 239
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Μόλις διάβασα το άρθρο με το καμάρι σου φίλε μου...πιστεύω πως είναι, ίσως, η καλύτερη "μετατροπή" που μπορεί να κάνει κάποιος σε s και να μην αλλάξει ο χαρακτήρας του...φαίνεται πως αγαπάς αυτό που κάνεις και οι επιλογές σου είναι μία και μία...συνέχισε την καλή δουλειά, αν και οι πιο γερές βάσεις έχουν ήδη μπει...!!!! Καταπληκτικές και οι φωτογραφίες, ελπίζω να "έκλεψες" καμία σε υψηλή ανάλυση...!!!

Υ.Γ. Ελπίζω να βρεθούμε σε συνάντηση κάποια από αυτές τις μέρες...και να ενημερώσω τους υπολοίπους πως η σειρά για βόλτα ξεκινά πίσω μου...!!!!!




Old 04-05-2014, 07:40 AM
  #16  

Thread Starter
 
r5turbo's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Athens
Posts: 567
Received 1 Like on 1 Post
Default

Originally Posted by s2k_fan(tastic)
Μόλις διάβασα το άρθρο με το καμάρι σου φίλε μου...πιστεύω πως είναι, ίσως, η καλύτερη "μετατροπή" που μπορεί να κάνει κάποιος σε s και να μην αλλάξει ο χαρακτήρας του...φαίνεται πως αγαπάς αυτό που κάνεις και οι επιλογές σου είναι μία και μία...συνέχισε την καλή δουλειά, αν και οι πιο γερές βάσεις έχουν ήδη μπει...!!!! Καταπληκτικές και οι φωτογραφίες, ελπίζω να "έκλεψες" καμία σε υψηλή ανάλυση...!!!

Υ.Γ. Ελπίζω να βρεθούμε σε συνάντηση κάποια από αυτές τις μέρες...και να ενημερώσω τους υπολοίπους πως η σειρά για βόλτα ξεκινά πίσω μου...!!!!!
Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου σχόλια. Ναι, μου τις έδωσαν τις φωτό. Καλό υλικό.
Βόλτα ευχαρίστως! Αν μένουμε και κοντά, έλα να σε πάω όποτε θες. Στείλε pm.
Related Topics
Thread
Thread Starter
Forum
Replies
Last Post
LELANDRO
S2000 Wash and Wax
4
12-10-2002 10:22 AM



Quick Reply: Περιοδικό POWER



All times are GMT -8. The time now is 04:47 AM.