Αγοραπωλησίες Items for sale and wanted. Only Members allowed to sell. Posts in English only please.

Αναζήτηση αγοράς S2k

Thread Tools
 
Old 03-24-2015, 04:18 AM
  #11  

 
pontios2000's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 437
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Παίδες επαιξα τα παραπάνω νούμερα Κίνο Λότο και τζόκερ και κέρδισα ενα μεγαλο κακαλο γιαυτό μην περίμενε κέρδη ....
Old 03-24-2015, 04:45 AM
  #12  
Registered User

 
GodzillaS's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
Location: Athens
Posts: 263
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

XAXAXAXAXAXAXAXA
Old 06-17-2015, 12:23 PM
  #13  
Registered User

 
kavak's Avatar
 
Join Date: Nov 2013
Posts: 6
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Γεια σας παιδια eιμαι νεoς στο forum και θα ηθελα τις γνωσεις σας πανω στο ζητημα αγορας s2k!!
Ειμαι κατοχος ενος Type-R EP3 1st Stage το οποιο σκεφτομαι να το αντικαταστησω με ενα S2000!
Στο car που μπαινω δεν με εχει ενθουσιασει κατι μπορω να πω!Αν και θα ενδιαφερομουν να δω καποια
απο κοντα!Θα ηθελα κατ'αρχην να ρωτησω αν κανενα παιδι δινει καποιο S απο το club η αν εχετε κατι καλο κατα νου!
Ευχαριστω!
Old 06-17-2015, 09:01 PM
  #14  
Registered User

 
vaskos's Avatar
 
Join Date: Dec 2013
Location: Athens
Posts: 105
Likes: 0
Received 1 Like on 1 Post
Default

Γεια σου φιλε,

Περιπου ποσο ειναι το ποσο που θελεις να διαθεσεις......γιατι μου εχουν μπει καποιες ασχημες σκεψεις να δωσω την Sαρα μου.....
Old 06-18-2015, 12:58 AM
  #15  

 
r5turbo's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Athens
Posts: 567
Received 1 Like on 1 Post
Default

O X I
Old 06-18-2015, 01:32 AM
  #16  
Registered User

 
vaskos's Avatar
 
Join Date: Dec 2013
Location: Athens
Posts: 105
Likes: 0
Received 1 Like on 1 Post
Default

Αντωνη, δεν ξερω....αρχιζω και στο σκεφτομαι γιατι ο χρονος που εχω ειναι ελαχιστος και δεν μπορω να το χαρω...... ασε που αγορασα και μηχανη και καταλαβαινεις.....

Αν δεν το εδινα, το επομενο σταδιο θα ηταν να το ετοιμασω για χρηση περισσοτερο στην πιστα....αλλα και παλι ......καθε ΠΟΤΕ? Απο την αλλη επειδη ειναι σε αριστη κατασταση....δεν θελω .... ......Βασικα δεν ξερω τι θελω....

Το μονο σιγουρο ειναι οτι οταν αποφασισα να το παρω....ειχα πει οτι θα το κραατησω εσαει......και τετοιο αυτοκινητο δεν ξαναβρισκω....γιατι με εχω ικανω AN το δωσω και μετα να ψαχνω για αλλο.......

Ποτε θα βρεθουμε για καφε ρε......ολο δεν μπορεις.....αντε να βρεθουμε......ειδα πηγες και LE MAN.......
Old 06-18-2015, 02:46 AM
  #17  
Registered User

 
kavak's Avatar
 
Join Date: Nov 2013
Posts: 6
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by vaskos
Αντωνη, δεν ξερω....αρχιζω και στο σκεφτομαι γιατι ο χρονος που εχω ειναι ελαχιστος και δεν μπορω να το χαρω...... ασε που αγορασα και μηχανη και καταλαβαινεις.....

Αν δεν το εδινα, το επομενο σταδιο θα ηταν να το ετοιμασω για χρηση περισσοτερο στην πιστα....αλλα και παλι ......καθε ΠΟΤΕ? Απο την αλλη επειδη ειναι σε αριστη κατασταση....δεν θελω .... ......Βασικα δεν ξερω τι θελω....

Το μονο σιγουρο ειναι οτι οταν αποφασισα να το παρω....ειχα πει οτι θα το κραατησω εσαει......και τετοιο αυτοκινητο δεν ξαναβρισκω....γιατι με εχω ικανω AN το δωσω και μετα να ψαχνω για αλλο.......

Ποτε θα βρεθουμε για καφε ρε......ολο δεν μπορεις.....αντε να βρεθουμε......ειδα πηγες και LE MAN.......
Μπορεις να μου στειλες pm με καποιες φωτογραφιες η καποιο link?
και αν με ενδιαφερει θα συζητησουμε την τιμη στην οποια ειμαι ανοιχτος!
Στο car να φανταστω δεν το εχεις βαλει!
Old 06-18-2015, 08:28 AM
  #18  
Registered User

 
vaskos's Avatar
 
Join Date: Dec 2013
Location: Athens
Posts: 105
Likes: 0
Received 1 Like on 1 Post
Default

Οχι, δεν το εχω βαλει αγγελια..... Στειλε μου σε pm το email σου και αυριο θα σου στειλω καποιες φωτο....για να εχεις εικονα και περιγραφη των extra.....

Φιλικα

Κωστας
Old 06-18-2015, 08:53 AM
  #19  
Registered User

 
kavak's Avatar
 
Join Date: Nov 2013
Posts: 6
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by vaskos
Οχι, δεν το εχω βαλει αγγελια..... Στειλε μου σε pm το email σου και αυριο θα σου στειλω καποιες φωτο....για να εχεις εικονα και περιγραφη των extra.....

Φιλικα

Κωστας
Κωστα εχεις pm!
Ευχαριστω!
Old 06-19-2015, 12:20 AM
  #20  

 
tony_l's Avatar
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 211
Received 1 Like on 1 Post
Default

Καλησπέρα κι από μένα. Έγραψα στο θέμα των νέων μελών, αλλά δεν πήρα απάντηση ποτέ... Ενδιαφέρομαι και εγώ για αγορά κάποιου s2k και φυσικά θα προτιμούσα να πάρω κάποιο που γνωρίζουμε το ιστορικό και τον ιδιοκτήτη του. Κώστα, σου στέλνω κι εγώ με pm το email μου, να με ενημερώσεις για το δικό σου.

Ευχαριστώ!


Quick Reply: Αναζήτηση αγοράς S2k



All times are GMT -8. The time now is 11:32 AM.