Έλληνες Ιδιοκτήτες S2000 / Greek S2000 Owners Official Forum of Greek S2000 Owners. Greek Lovers are in great passion with the S2000!

ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ - ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/2015

Thread Tools
 
Old 03-31-2015, 02:14 PM
  #71  
Registered User

 
maniatis's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Piraeus , Greece
Posts: 679
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Είναι αλήθεια πως ολοι μας έχουμε πάει αρκετές φορές Βόλο, ήταν και η τελευταια εκδρομή που κάναμε στο Πηλιο (δεν θυμάμαι ποσα χρόνια έχουν περάσει, αλλα ήταν ωραία!) οποτε μπορει να είναι λίγο βαρετά για κάποιους ξανά στο Βόλο.
Αν και έχει παρα πολλά πράγματα να κανεις, συνδιάζει και θάλασσα και θα είναι αρκετά κοντά στο mood της εποχής!
Τη λίμνη Πλαστηρα τη σκέφτηκα και εγώ αλλα πιστεύω πως είναι λίγο πιο χειμερινός προορισμός και δεν έχει και παρα πολλά πράγματα να κανεις. Εκτός και αν κάποιος γνωρίζει καλύτερα την περιοχή και μπορει να μας διαφωτισει. Εγώ προσωπικά δεν έχω πάει να μείνω, οποτε δεν θα με χάλαγε!
Ας περιμένουμε και την αποψινή σας συνάντηση και μας ενημερώνεται με τις γνώμες των υπολοίπων.

Ο Λόρδος δεν βαστιεται! Από τώρα έχει μπει στο αμαξι και το ζεσταίνει! Γεια σου ρε Τομ!
Old 03-31-2015, 10:41 PM
  #72  

 
Colin mc rae's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,046
Likes: 0
Received 1 Like on 1 Post
Default

Εμεις λιγο που το συζητησαμε το θεμα απεφανθη οι πλειοψηφια να μπορει την πρωτομαγια.

Οποτε απο εμας εχετε το ΟΚ για την πρωτομαγια που ειναι στις 01/05/15 για οσους δεν το ξερουν.Kosdali δηλωσε συμμετοχη (πρωτοτυπο για εκδρομη) ο παππους δηλωσε και αυτος πως θα εχει την σταθερη ταχυτητα των 200χλμ στο ταξιδι με μαμα εξατμιση,ενω πρεπει να τον ειδοποιησουμε να την αλλαξει πριν την εκδρομη (για ευνοητους λογους ηλικιας) τον λορδο της Καστοριας τον βαζω και αυτον γιατι με μια εικονα τα ειπε ολα οποτε υποθετικα ειναι μεσα.Τωρα (Αθανασουλας-Tazio βαγγελης) ειναι απινακιδωτοι ευελπιστουμε πως θα τις βγαλουν μεχρι τοτε και θα ακουλουθησουν και αυτοι την εκδρομη.Κωστακη (Kostas_p89) εσενα δεν σε ακουσα στην συναντιση αλλα μαλλον και εσυ αν δεν εχεις εξεταστικη που ειπες πως δεν ξερεις αν θα πεσει επανω λογικα θα ερθεις.

Οι υπολοποι tsatsιγια λογικα δεν ρωταω καν,ψηνετε και το ξερω πως θα ερθει ας δηλωσει και μονος του και ο Τεο το ιδιο.Αντε να μαζευομαστε....Δεν πιστευω να ξεχασα καποιον.
ξεχασα τον προεδρο τωρα που turbησε δεν ξερω αν θα ερθει γιατι ακομη στρωνει.

Για οτι μπορω να αναλαβω παρακαλω τους υπευθυνους να μου αναθεσουν τι θελουν να κανονησω για να πραγματοποιηθει αυτη η εκδρομη.
Old 04-01-2015, 07:24 AM
  #73  
Registered User

 
tsatsj's Avatar
 
Join Date: May 2009
Location: thessaloniki
Posts: 735
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

tsatsiya μέσα ειναι Αλεξ εννοείται
: thumbup:
Old 04-01-2015, 07:26 AM
  #74  
Registered User

 
GodzillaS's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
Location: Athens
Posts: 263
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Πάμε να πιάσουμε τον Μάη !!!!!
Old 04-02-2015, 07:26 AM
  #75  
Registered User

 
maniatis's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Piraeus , Greece
Posts: 679
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Είναι πολύ ευχάριστο να ακούμε τόσες πολλές συμμετοχές!
Δεν μας είπατε κάτι πολύ σημαντικό όμως, σε ποιο μέρος προτείνετε να γίνει η εκδρομή;
Λίμνη Πλαστηρα, Βόλο ή τίποτα άλλο;
Old 04-03-2015, 03:50 AM
  #76  

 
Colin mc rae's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,046
Likes: 0
Received 1 Like on 1 Post
Default

Λευτερη θεωρω πως οπου και να παμε θα ειναι υπεροχα.Καλη παρεα και θεληση να υπαρχει και θα περασουμε καλα.

Εγω λεω να ανοιξουμε ενα τοπικ με vote και να αποφασιστει απο εκει.

Αν οχι παμε Βολο.Θεωρω πως και οι 2 προορισμοι ειναι top.Δεν ξερω πλαστηρα απλα αν θα βρουμε καποια ξενοδοχεια κοντα κοντα ωστε να μας εξηπηρετησουν ολους.

Εγω μια φορα που πηγα ειχα μεινει σε ενα πολυ κοντα στο φραγμα.http://www.oneironakri.gr/

Το site ειναι το παραπανω αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα εχει διαθεσιμα τοσα δωματια.Επεισης σιγουρα κοντα του δεν εχει κανενα αλλο!Τα αλλα ηταν μετα το φραγμα της λιμνης.
Related Topics
Thread
Thread Starter
Forum
Replies
Last Post
S2000_FUN
Συναντήσεις και εκδηλώσεις
22
01-15-2015 11:00 AM
Nabu
Συναντήσεις και εκδηλώσεις
27
11-20-2013 07:12 AM
energetic
Συναντήσεις και εκδηλώσεις
7
05-02-2011 07:49 AM
energetic
Συναντήσεις και εκδηλώσεις
104
10-25-2010 04:00 AM
energetic
Συναντήσεις και εκδηλώσεις
34
10-12-2010 12:07 AM



Quick Reply: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ - ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/2015



All times are GMT -8. The time now is 06:35 AM.