Έλληνες Ιδιοκτήτες S2000 / Greek S2000 Owners Official Forum of Greek S2000 Owners. Greek Lovers are in great passion with the S2000!

κλοπη S2000 ΙΒΙ 2117

Thread Tools
 
Old 08-04-2011, 07:42 AM
  #1  
Registered User
Thread Starter
 
costasS2000's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 4
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default κλοπη S2000 ΙΒΙ 2117

Καλησπερα.στις 03/08 απο 1-6 τα ξημερωματα κλαπηκε το hondaκι μου s2000 μοντελο 05,απο την αγ.παρασκευη.μου διαρρηξαν 2 γκαραζοπορτες και μου το φαγανε.
το αμαξι ειναι μαυρο εχε φιμε τζαμια,μαυρη σιτα στον προφυλακτηρα και του χα βγαλει το μπροστινο σημα...πινακιδα ΙΒΙ 2117.αν δει κανεις κατι πουθενα ας μου στειλει ενα μηνυμα ρε παιδια,εχω χασει τον υπνο μου..(ευχομαι να του κοπουν τα χερια αυτουνου που μου το φαγε και να νιωσει την πικρα που ενιωσα εγω οταν δεν το ειδα στη θεση του.....)
S2000 FOR EVER
Old 08-04-2011, 08:46 AM
  #2  
Registered User

 
blondie_s2k's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Wonderland
Posts: 7,407
Received 0 Likes on 0 Posts
Default



Πολύ λυπάμαι και εύχομαι να βρεθεί. Θα έχουμε όλοι μας, φαντάζομαι, το νου μας μήπως δούμε τίποτα...
Old 08-04-2011, 10:31 AM
  #3  
Community Organizer

 
S2000_FUN's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 8,607
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Originally Posted by costasS2000
Καλησπερα.στις 03/08 απο 1-6 τα ξημερωματα κλαπηκε το hondaκι μου s2000 μοντελο 05,απο την αγ.παρασκευη.μου διαρρηξαν 2 γκαραζοπορτες και μου το φαγανε.
το αμαξι ειναι μαυρο εχε φιμε τζαμια,μαυρη σιτα στον προφυλακτηρα και του χα βγαλει το μπροστινο σημα...πινακιδα ΙΒΙ 2117.αν δει κανεις κατι πουθενα ας μου στειλει ενα μηνυμα ρε παιδια,εχω χασει τον υπνο μου..(ευχομαι να του κοπουν τα χερια αυτουνου που μου το φαγε και να νιωσει την πικρα που ενιωσα εγω οταν δεν το ειδα στη θεση του.....)
S2000 FOR EVER
Λυπάμαι που το ακούω και εύχομαι να βρεθεί. Δηλαδή άνοιξαν 2 γκαραζόπορτες από πολυκατοικία και το πήραν? Δεν άκουσες τίποτα? Συναγερμό? Ξέρω ότι είσαι στενοχωρημένος αλλά για δώσε περισσότερες πληροφορίες?
Old 08-04-2011, 11:09 AM
  #4  
Registered User
Thread Starter
 
costasS2000's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 4
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

απο πολυκατοικια,μοy κανει εντυπωση που δεν τους ακουσα γιατι οταν εβαζα μπρος το honda me akouge olh η πολυκατοικια απο τον αντιλαλο.μιλησα με την αντιπροσωπεια και μου ειπαν οτι αυτο το αμαξι παιρνει μπροστα μονο με αντικλειδι.τυχαιο οτι την κυριακη ειχα παει σε εναν γαμο στον αγιο στεφανο??και παω στην αστυνομια να ελεγξουν αν υπαρχουν και αλλες καταγγελιες απο αυτο το κτημα και μου λενε δεν μπορουμε να το κανουμε αυτο......μετα απο 7 χρονια που το παρκαρω στο ιδιο σημειο μου το φαγαν μεσα σε 10 λεπτα.γιατι ο αλητης μου στερησε αυτο που αγορασα με τον ιδρωτα μου...
Old 08-04-2011, 02:57 PM
  #5  
 
alexis_s2's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,220
Likes: 0
Received 1 Like on 1 Post
Default

για κοιταξε στην πολυκατοικια που μενεις μηπως εχεις κανα τζιμανι......ανοιξε σαν κυριως με τα κλειδια αφου μενει εκει το εσπρωξαν με τα χερια κ αυτο ηταν,δυο πορτες?οχι απιθανο αλλα λιγο δυσκολο
σου ευχωμαι να το ξαναβρεις καν βρεις καυτους που το εκαναν να τους πεταξεις σε κανα χαντακι μπας κ γλιτωσουμε απο κανεναν
Old 08-04-2011, 10:15 PM
  #6  
Community Organizer

 
S2000_FUN's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 8,607
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Originally Posted by costasS2000
απο πολυκατοικια,μοy κανει εντυπωση που δεν τους ακουσα γιατι οταν εβαζα μπρος το honda me akouge olh η πολυκατοικια απο τον αντιλαλο.μιλησα με την αντιπροσωπεια και μου ειπαν οτι αυτο το αμαξι παιρνει μπροστα μονο με αντικλειδι.τυχαιο οτι την κυριακη ειχα παει σε εναν γαμο στον αγιο στεφανο??και παω στην αστυνομια να ελεγξουν αν υπαρχουν και αλλες καταγγελιες απο αυτο το κτημα και μου λενε δεν μπορουμε να το κανουμε αυτο......μετα απο 7 χρονια που το παρκαρω στο ιδιο σημειο μου το φαγαν μεσα σε 10 λεπτα.γιατι ο αλητης μου στερησε αυτο που αγορασα με τον ιδρωτα μου...
Η αλήθεια είναι ότι δεν τους είναι απαραίτητο το αντικλείδι για να το βάλουν μπροστά. Υπάρχουν και άλλοι τρόποι αλλά αυτό που λες είναι μια εύκολη περίπτωση για αυτούς. Τα λέω ρε γαμώτο συνέχεια αυτά. Για αυτό το λόγο εγώ όταν πάω σε γάμους και νυχτερινά μαγαζιά τους ζητάω μία θέση που δεν θα το μετακινήσουν και θα πάρω μαζί μου τα κλειδιά βέβαια με το ανάλογο φιλοδώρημα. Η γκαραζόπορτες ήταν στο ίδιο επίπεδο με το δρόμο? Αν ναι υπήρχε η δυνατότητα να το σπρώξουν έξω με τα χέρια γιατί μάλον έτσι θα το κάνανε.
Old 08-04-2011, 10:32 PM
  #7  
Registered User

 
michael-s2000's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 42
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Δε παιζοντε ρε τα τσογλανια........ γιατι ρε φιλε μου γινετε εμενα ο κ...ος να. για να παρω το αμαξακι μου..... Μου γινετε ο κ...ος να να το συντηρησω και ερχεσαι εσυ που δεν δεχεσαι αυτο που γινετε στη χωρα σου και μου σπασ το αμαξι και μου το καις.....δεν εχεισ με τι να ασχοληθεις η να φας η το χεις χομπι και μου παιρνεις το αμαξι με το ετσι θελω....?!?!? Γιατι ρε μαγκα.... δε καταλαβα...? εσυ εισαι πιο ξυπνιος απο μενα....Που να σου κοπουν τα χερια ρε π....η και να μην μπορεις να ανοιγεις ουτε την πορτα του σπιτιου σου μπασταρδε...ΣΥΓΝΩΜΗ αλλα τσαντιστικα παλι.... ελπιζω φιλε να το βρεις τιποτα αλλο δεν σου λεω.... και να αμα τους βρεις πριν την αστυνομια φωναξε με γιατι εχουμε κατι προηγουμενα....
Old 08-05-2011, 12:39 AM
  #8  
Registered User
 
orienta's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 171
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

ειχεs μικτη ασφαλεια?
Old 08-05-2011, 12:49 AM
  #9  
Registered User

 
katanaman's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 707
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Ροπαλια στο κεφαλι και μετα στο βοθρο,τιποτε αλλο δεν τους αξιζει. Ακομη και αν τους πιασουν σε 2 μερες τους αφηνουν, αυτα τα αστερια που εχουμε στην αστυνομια. Μακαρι να το βρεις φιλε. Βαλτε συναγερμους, κοψτε βενζινες, παρτε μετρα γιατι ερχονται ακομη χειροτερες μερες και οι κλεφτες θα αποθρασυνθουν εντελως.
Old 08-05-2011, 02:05 AM
  #10  
Community Organizer

 
S2000_FUN's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 8,607
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Originally Posted by orienta
ειχεs μικτη ασφαλεια?
Η κλοπή δεν είναι απαραίτητο να είναι μόνο στη μεικτή ασφάλεια. Τα περισσότερα συμβόλαια έχουν μερική και ολική κλοπή και στα πιο απλά.


Quick Reply: κλοπη S2000 ΙΒΙ 2117



All times are GMT -8. The time now is 02:24 PM.