Ηλεκτρικά Θέματα Συζητηση για ηλεκτρικα θεματα που αφορουν ολο το αυτοκινητο, που συμπεριλαμβανουν ηχοσυστηματα και βελτιωσεις

ΡΑΔΙΟ-CD για S2000

Thread Tools
 
Old 02-14-2012, 08:22 AM
  #11  
Registered User
 
gpap's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 20
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

καλο θα ηταν να απανταμε σε αυτα που ρωταει καποιος και οχι να σχολιαζουμε ασχετα πραγματα.....ναι τα ελενξα παιζει να ειναι χαλασμενος ο μηχανισμος
Old 02-14-2012, 08:47 AM
  #12  
Registered User

 
blondie_s2k's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Wonderland
Posts: 7,407
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Και επίσης καλό θα ήταν όταν πάμε κάπου να προσαρμοζόμαστε σ αυτό που βρίσκουμε εκεί και όχι να κάνουμε υποδείξεις. Εμείς λοιπόν εδώ είμαστε του χιούμορ..τι να κάνουμε..
Old 02-14-2012, 10:47 AM
  #13  
 
alexis_s2's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 1,220
Likes: 0
Received 1 Like on 1 Post
Default

Originally Posted by gpap
καλο θα ηταν να απανταμε σε αυτα που ρωταει καποιος και οχι να σχολιαζουμε ασχετα πραγματα.....ναι τα ελενξα παιζει να ειναι χαλασμενος ο μηχανισμος
η απαντηση σου μου θυμηζει κατι σαν πελατης σ ενα μαγαζι ως προς τον ιδιοκτητη
δεν ειναι ακριβως ετσι φιλε μου
κ για να μην ειμαι οφ τοπικ η καλυτερη λυση ειναι να παρεις ενα καινουργιο να ειναι κ ποιο μπανικο
Old 02-14-2012, 11:09 PM
  #14  
Community Organizer

 
S2000_FUN's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 8,607
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Originally Posted by gpap
καλο θα ηταν να απανταμε σε αυτα που ρωταει καποιος και οχι να σχολιαζουμε ασχετα πραγματα.....ναι τα ελενξα παιζει να ειναι χαλασμενος ο μηχανισμος
Το συγκεκριμένο forum πέρα από ανταλλαγή απόψεων σχετικά με το αυτοκίνητο χαρακτηρίζεται και από τη φιλική σχέση που υπάρχει ανάμεσα στα μέλη και τη δυνατότητα να γίνονται και αστεία post ανάμεσα τους. Τα αστεία post δεν έχουν στόχο την προσβολή κανενός και αν συνέβαινε αυτό θα ήταν κάτι που δεν θα επιτρεπόταν από τους admin. Θεώρησε λοιπόν ότι είναι και τρόπος λειτουργίας και ύπαρξης του συγκεκριμένου forum. Ισως να διαφέρουμε από άλλα που έχεις συναντήσει αλλά πραγματικά έτσι λειτουργούμε. Λόγω αυτής της σχέσης θεωρώ ότι είναι από τα λίγα forum που τα μέλη αλληλοβοηθιούνται τόσο πολύ ακόμα και σε προσωπικό επίπεδο. Από εσένα εξαρτάται λοιπόν αν θέλεις να συνυπάρξεις μέσα σε αυτή την ομάδα λαμβάνοντας και τις πληροφορίες που θέλεις.

Φιλικά
Admin (S2000_FUN)
Old 02-14-2012, 11:14 PM
  #15  

 
eddiex's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Piraeus. . .
Posts: 11,536
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Εμενα σβηστηκε το ποστ μου (και οκ με αυτο) οποτε φιλε ΓΠΑΠ αν εχεις τετοια προβληματα με το φορουμ μπορεις να ερθεις και σε μια συναντηση να τα πουμε κ απο κοντα.
Old 02-14-2012, 11:45 PM
  #16  
Community Organizer

 
S2000_FUN's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 8,607
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Originally Posted by eddiex
Εμενα σβηστηκε το ποστ μου (και οκ με αυτο) οποτε φιλε ΓΠΑΠ αν εχεις τετοια προβληματα με το φορουμ μπορεις να ερθεις και σε μια συναντηση να τα πουμε κ απο κοντα.
Συμφωνώ Άμα έρθεις σε καμιά συνάντηση θα καταλάβεις τι λέμε.

Τώρα για το πρόβλημά σου μπορώ να πω ότι είναι πολύ περίεργο. Αν πίσω το μαμά στερεοφωνικό έχει συνδεθεί με τη μαμά τη φίσα και λειτουργεί μόνο το Mute τότε κάτι έχει πάθει η πλακέτα που δείνει εντολές και βρίσκεται από πίσω από τους διακόπτες. Αν δεν λειτουργούσε τίποτα τότε κάποια ασφάλεια θα είχε καεί.

Το πρώτο πράγμα που πρέπει να ελέγξεις είναι αν υπάρχει ρεύμα από το pin 3 της φύσας που πιάνει πίσω από τα κοντρόλ με το pin 20 της φίσας που πιάνει πάνω στο στερεοφωνικό. Όλα τα κουμπιά εκτός του Mute τα διαχειρίζεται αυτό το Pin. Αν περνάει ρεύμα τότε μάλλον κάτι στην πλακέτα είτε πίσω από τα κοντρόλ είτε μέσα στο στερεοφωνικό έχει καεί
Old 02-15-2012, 04:13 AM
  #17  
Registered User
 
gpap's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 20
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

ευχαριστω για την απαντηση και για να ειναι και η δικια μου θεση ξεκαθαρη δεν εχω προβλημα με το χιουμορ ουτε με την πλακα!αλλα θα προτιμουσα να ειχαμε αλλαξει μια δυο κουβεντες η αποψεις στην αρχη και μετα να κανουμε και την πλακα μας!δεν ξερω αν γνωριζεστε εσεις παντος εγω δεν ξερω κανεναν και χτυπαει καπως με την δευτερη ερωτηση στο φορουμ να γινετε και πλακα.τεσπα δεν τρεχει τιποτα ολα καλα!
Old 02-15-2012, 04:31 AM
  #18  

 
eddiex's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Piraeus. . .
Posts: 11,536
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Οταν εχεις ΞΑΝΑ ρωτησει κατι και σου εχουν ΗΔΗ απαντησει μια φορα στο παρελθον και στο λενε, καλο θα ηταν εσυ να μην εισαι εξυπνακιας λεγοντας για ασχετα πραγματα κ να ΞΑΝΑ διαβασεις την απαντηση.
Old 02-15-2012, 04:34 AM
  #19  
Registered User

 
blondie_s2k's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Wonderland
Posts: 7,407
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by gpap
ευχαριστω για την απαντηση και για να ειναι και η δικια μου θεση ξεκαθαρη δεν εχω προβλημα με το χιουμορ ουτε με την πλακα!αλλα θα προτιμουσα να ειχαμε αλλαξει μια δυο κουβεντες η αποψεις στην αρχη και μετα να κανουμε και την πλακα μας!δεν ξερω αν γνωριζεστε εσεις παντος εγω δεν ξερω κανεναν και χτυπαει καπως με την δευτερη ερωτηση στο φορουμ να γινετε και πλακα.τεσπα δεν τρεχει τιποτα ολα καλα!

Αν είχες μπεί στον κόπο να ποστάρεις κάτι πριν φτάσεις να χρειαστείς βοήθεια τότε σίγουρα θα είχαμε ανταλλάξει και 2 κουβέντες παραπάνω και θα είχαμε γνωριστεί λιγάκι. Δεν μπήκες όμως..
Old 06-20-2014, 05:02 PM
  #20  
Registered User
 
MikeSam's Avatar
 
Join Date: Jun 2014
Posts: 6
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by blondie_s2k
Και επίσης καλό θα ήταν όταν πάμε κάπου να προσαρμοζόμαστε σ αυτό που βρίσκουμε εκεί και όχι να κάνουμε υποδείξεις. Εμείς λοιπόν εδώ είμαστε του χιούμορ..τι να κάνουμε..
Ήξερα ποιος το έγραψε αυτό πριν δω το όνομα


Quick Reply: ΡΑΔΙΟ-CD για S2000



All times are GMT -8. The time now is 11:03 AM.