Συναντήσεις και εκδηλώσεις Meets and events across Greece

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑΣ

Thread Tools
 
Old 04-19-2015, 03:44 AM
  #11  
Registered User

 
maniatis's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Piraeus , Greece
Posts: 679
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Πάντως αν δεν μας κάτσει η Πρωτομαγιά λόγο πολυ περιορισμένου χρόνου, μπορούμε να δούμε και την επιλογή για του Αγίου Πνευματος που πέφτει 1η Ιουνίου. Έχουμε 40 μερες για να βρούμε ξενοδοχείο και να το προγραμματίσουν όσοι χρειάζονται περισσότερο χρόνο.
Old 04-19-2015, 05:09 AM
  #12  
Registered User

 
tsatsj's Avatar
 
Join Date: May 2009
Location: thessaloniki
Posts: 735
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by maniatis
Πάντως αν δεν μας κάτσει η Πρωτομαγιά λόγο πολυ περιορισμένου χρόνου, μπορούμε να δούμε και την επιλογή για του Αγίου Πνευματος που πέφτει 1η Ιουνίου. Έχουμε 40 μερες για να βρούμε ξενοδοχείο και να το προγραμματίσουν όσοι χρειάζονται περισσότερο χρόνο.

ναι ηθελα να το γραψω και γω,θα με βολευε και μενα και πολλους αλλους νομιζω
Old 04-19-2015, 09:29 AM
  #13  
Registered User

 
SBIT's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Don't know yet!
Posts: 2,421
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Καλύτερα για μένα όχι μέσα στον Βόλο αλλά εκεί που ήμασταν την προηγούμενη φορά. Είναι κοντά και τα Χάνια......
Old 04-19-2015, 10:13 AM
  #14  

 
Colin mc rae's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,046
Likes: 0
Received 1 Like on 1 Post
Default

Λευτερη πιστευω πως οσοι θελουν να ερθουν εχουν δηλωσει κιολας.Απο πλευρας δικιας μας εδω πανω δεν βολευει του Αγιου πνευματος λογω δουλιων οποτε και γιαυτο τον λογο το πιεζουμε τοσο.Οποτε και εγω με την σειρα μου αυριο εχω μια φιλη που ισως μπορει να βοηθησει.Δουλευει σε ταξιδιωτικο γραφειο οποτε λεω να της δωσω εναν αριθμο δωματιων οσοι εχουμε μαζευτει να δουμε τι μπορει να βρει.
Οποιος εχει λιγο χρονο και θελει να παρει και μερικα τηλεφωνα ακομη εχει καλως.Θεωρω και εγω προς Πηλιο ειναι πολυ καλυτερα να βρουμε να μεινουμε.

Απο Πορταρια μεχρι και Χανια ειναι κοντα οι αποστασεις οποτε μπορουμε να ψαξουμε καπου εκει.Οποτε απ΄οτι βλεπω ψαχνουμε για 10 δωματια συνολο χοντρα χοντρα.Οποτε της δινω 10 δωματια.
Old 04-19-2015, 01:31 PM
  #15  
Registered User

 
banisjr's Avatar
 
Join Date: Sep 2013
Location: Thessaloniki
Posts: 39
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by Colin mc rae
Λευτερη πιστευω πως οσοι θελουν να ερθουν εχουν δηλωσει κιολας.Απο πλευρας δικιας μας εδω πανω δεν βολευει του Αγιου πνευματος λογω δουλιων οποτε και γιαυτο τον λογο το πιεζουμε τοσο.Οποτε και εγω με την σειρα μου αυριο εχω μια φιλη που ισως μπορει να βοηθησει.Δουλευει σε ταξιδιωτικο γραφειο οποτε λεω να της δωσω εναν αριθμο δωματιων οσοι εχουμε μαζευτει να δουμε τι μπορει να βρει.
Οποιος εχει λιγο χρονο και θελει να παρει και μερικα τηλεφωνα ακομη εχει καλως.Θεωρω και εγω προς Πηλιο ειναι πολυ καλυτερα να βρουμε να μεινουμε.

Απο Πορταρια μεχρι και Χανια ειναι κοντα οι αποστασεις οποτε μπορουμε να ψαξουμε καπου εκει.Οποτε απ΄οτι βλεπω ψαχνουμε για 10 δωματια συνολο χοντρα χοντρα.Οποτε της δινω 10 δωματια.
Αλέξανδρε υπολόγισε και εμένα. Σόρρυ που δεν είπα πιο νωρίς. 2 άτομα. Θα τα πούμε αύριο βράδυ από κοντά
Old 04-20-2015, 06:33 AM
  #16  

 
Colin mc rae's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,046
Likes: 0
Received 1 Like on 1 Post
Default

Μπορεσα τελικα και βρηκα αυτο το ξενοδοχειο http://www.terra-hot...otografies.html το οποιο προσωπικα εμενα μου φαινετε παρα πολυ ωραιο.

Ειναι στην Πορταρια και θεωρω πως βολευει και για τις οποιες εξορμησεις θελουμε να κανουμε.

Μιλησα προσωπικα με τον ιδιοκτητη ο οποιος μου ειπε πως ειναι καινουργιο και μου επιβεβαιωσε την ευκολη προσβαση των αυτοκινητων προς το ξενοδοχειο και ενος ανετου parking για τα αυτοκινητα.


H τιμη που μας δινει ειναι στα 75 ευρω την βραδια με πρωινο μπουφε.

Πειτε μου το Οκ και τα κλεινω.

Εχει διαθεσιμα δωματια απλα η απαντηση πρεπει να ειναι οσο το δυνατον συντομη.
Old 04-20-2015, 01:31 PM
  #17  
Registered User

 
banisjr's Avatar
 
Join Date: Sep 2013
Location: Thessaloniki
Posts: 39
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by Colin mc rae
Μπορεσα τελικα και βρηκα αυτο το ξενοδοχειο http://www.terra-hot...otografies.html το οποιο προσωπικα εμενα μου φαινετε παρα πολυ ωραιο.

Ειναι στην Πορταρια και θεωρω πως βολευει και για τις οποιες εξορμησεις θελουμε να κανουμε.

Μιλησα προσωπικα με τον ιδιοκτητη ο οποιος μου ειπε πως ειναι καινουργιο και μου επιβεβαιωσε την ευκολη προσβαση των αυτοκινητων προς το ξενοδοχειο και ενος ανετου parking για τα αυτοκινητα.


H τιμη που μας δινει ειναι στα 75 ευρω την βραδια με πρωινο μπουφε.

Πειτε μου το Οκ και τα κλεινω.

Εχει διαθεσιμα δωματια απλα η απαντηση πρεπει να ειναι οσο το δυνατον συντομη.
Από εμένα ΟΚ. 1 Δίκλινο για το τριήμερο
Old 04-20-2015, 02:49 PM
  #18  
Registered User

 
Nabu's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Far far away...
Posts: 8,561
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Ωραία κίνηση παιδιά. Μακάρι να το οργανώσετε και να γίνει , όπως είχαμε κάνει κα παλιά.

Εγω με το μαγαζί και τον καιρό που ανοίγει είναι πραγματικά αδύνατον να λείψω αυτές τις μέρες.

Σας ζηλεύω ήδη και μόνο με την σκέψη. Ειδικά εκείνο το τσιπουράδικο που είχαμε πάει!
Old 04-20-2015, 03:54 PM
  #19  
Registered User

 
george.alex's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: odos xwrafia arithmos agkathia
Posts: 452
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

απ το 2009 που χα ερθει σε συναντηση νομιζω οτι εφτασε επιτελους το πληρωμα του χρονου για μια ακομα συναντηση. αν ερθει η ισμηνη ερχομαι κι εγω. ακους ισμηνη? θα ρθω με λαβομενο πανω ψαλιδι-ακρο και σπασμενο παρ-πριζ και δευτερα πρωι-πρωι με την αυγουλα, πριν να χαραξει ο παναγαθος την ημερα του, εχουμε δουλεια. γιατι εισαι μια ασπλαχνη γυναικα που διχως οικτο σε νοιαζουν οι vacation περισσοτερο απ' ο,τι ενας ξενος συνανθρωπος μακρια σου που ειναι πληγωμενος, ποναει και υποφερει και δε βλεπω να με συμπονας και να τα στελνεις
Old 04-21-2015, 10:11 AM
  #20  
Registered User

 
blondie_s2k's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Wonderland
Posts: 7,407
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Στο είπα και στο mail Γιωργαλέξη αλλά μάλλον δεν το κατάλαβες....ΝΤΕΝ ΕΚΩ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ!!!!


Quick Reply: ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑΣ



All times are GMT -8. The time now is 07:46 AM.