Συναντήσεις και εκδηλώσεις Meets and events across Greece

Λιμανάκια

Thread Tools
 
Old 12-04-2005, 05:00 PM
  #1  
Registered User
Thread Starter
 
DjBac's Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Greece/Athens/Voula
Posts: 57
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default Λιμανάκια

Χθες το απόγευμα (Σάββατο) ήμουν με φίλο βόλτα προς λιμανάκια.. Και οι 2 με Ζ4... Πριν την πρώτη στροφή είδαμε 2 S2000 παρέα!! Τρελή σύμπτωση!!!
Ποιοι ήταν?? Κουκλιά πάντως τα μωρά σας!!! Και από τις λίγες φορές που δε συναντάω κομπλεξικά άτομα στα λιμανάκια!!! Ανοίξαμε (ευθεία, στροφές) αλλά χωρίς κομπλεξισμούς!!
Old 12-04-2005, 06:27 PM
  #2  
Registered User
 
counter's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 242
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

kai ti egine posa kibika ta z4
Old 12-05-2005, 01:06 AM
  #3  
Registered User
 
taz5's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Athens
Posts: 497
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Το ένα ήμουν εγώ (το θαλασσί) και το άλλο ο firefly. Μπορώ να πώ πως και οι δύο Ζ4 πηγαίνανε με τα κόλλυβα στην τσέπη και βρέθηκα σε κάπια φάση να είμαι σάντουιτς ανάμεσά τους με τον firefly να ακολουθεί κατά πόδας μέσα στις στροφές στα λιμανάκια. Εμείς καλώς ή κακώς είχαμε και τις κοπέλες μας μέσα αλλά παρόλα αυτά σταθήκαμε αντάξιοι της πρόκλησης...
Για τον πίσω δεν ξέρω μιάς και τον έβλεπα από τον καθρέπτη μου κολλημένο, αλλά ο μπροστινός μου, ναί μεν ήξερε το αυτοκίνητο, αλλά για να καταφέρει να μείνει μπροστά έβγαινε και λίγο αντίθετο και ήταν στο τσάκ να βρεθεί αγκαλιά με τον βράχο απέναντι στη στροφή του Island. Βέβαια οι BMW έχουν και την πολυτέλεια του DSC που δεν αφήνει το πίσω μέρος να ανοίξει οπότε έστριβαν εκ του ασφαλούς.
Παρόλα αυτά η έκκριση αδρεναλίνης ήταν άφθονη και παραδέχτηκα τους τύπους που τα πήγαιναν στο όριο. Οι Ζ4 πρέπει να ήταν οι τρίλιτρες και σας προσκαλώ σε μία αναμέτρηση από Φώκαια μέχρι Σούνιο ή ακόμα καλύτερα στην πίστα που θα μπορούμε να πηγαίνουμε έτσι χωρίς να υπάρχει ο φόβος να τσακιστούμε
Old 12-05-2005, 02:04 AM
  #4  
VAG
Registered User
 
VAG's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 632
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Πίστα φίλε μου πίστα (Μέγαρα εννοώ - όχι μπουζούκια) Την επισκέφθηκα το Σάββατο (κάλεσα και 4 μέλη αλλά δεν συμμετείχε ουδείς ) και πέρασα super!! Αυτό το αυτοκίνητο είναι γεννημένο για πίστα κ είναι κρίμα όσοι το έχουν να του/τους στερούν τέτοια εμπειρία
Old 12-05-2005, 02:06 AM
  #5  
Moderator

 
energetic's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Athens, Greece, Europe, Earth, Universe
Posts: 30,033
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Eixe kosmo to Sabbato pou piges VAG?
Old 12-05-2005, 02:09 AM
  #6  
VAG
Registered User
 
VAG's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 632
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Όχι ιδιαίτερο ... καμμία 10 αρια αυτοκίνητα.. super καιρός και super κόσμος Η καλύτερη επίσκεψή μου so far (μετράω ήδη 4 )
Old 12-05-2005, 02:10 AM
  #7  
Registered User
Thread Starter
 
DjBac's Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Greece/Athens/Voula
Posts: 57
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by taz5' date='Dec 5 2005, 01:06 PM
Το ένα ήμουν εγώ (το θαλασσί) και το άλλο ο firefly. Μπορώ να πώ πως και οι δύο Ζ4 πηγαίνανε με τα κόλλυβα στην τσέπη και βρέθηκα σε κάπια φάση να είμαι σάντουιτς ανάμεσά τους με τον firefly να ακολουθεί κατά πόδας μέσα στις στροφές στα λιμανάκια. Εμείς καλώς ή κακώς είχαμε και τις κοπέλες μας μέσα αλλά παρόλα αυτά σταθήκαμε αντάξιοι της πρόκλησης...
Για τον πίσω δεν ξέρω μιάς και τον έβλεπα από τον καθρέπτη μου κολλημένο, αλλά ο μπροστινός μου, ναί μεν ήξερε το αυτοκίνητο, αλλά για να καταφέρει να μείνει μπροστά έβγαινε και λίγο αντίθετο και ήταν στο τσάκ να βρεθεί αγκαλιά με τον βράχο απέναντι στη στροφή του Island. Βέβαια οι BMW έχουν και την πολυτέλεια του DSC που δεν αφήνει το πίσω μέρος να ανοίξει οπότε έστριβαν εκ του ασφαλούς.
Παρόλα αυτά η έκκριση αδρεναλίνης ήταν άφθονη και παραδέχτηκα τους τύπους που τα πήγαιναν στο όριο. Οι Ζ4 πρέπει να ήταν οι τρίλιτρες και σας προσκαλώ σε μία αναμέτρηση από Φώκαια μέχρι Σούνιο ή ακόμα καλύτερα στην πίστα που θα μπορούμε να πηγαίνουμε έτσι χωρίς να υπάρχει ο φόβος να τσακιστούμε
Και οι 2 είναι 3λιτρες.. Η μπροστα ήμουν εγώ και το αμάξι το έχω μόνο 2 μήνες... Δεν ήμασταν με όλα τα ηλεκτρονικά.. Όσο για την στροφή στο Island απλά γραμμή ήταν (ίσως λίγο παρπάνω? )

Πάντως, ήταν όντως ΠΑΡΑ πολύ καλά, αν και τυχαίο!!! Όσο για την αναμέτρηση εγώ είμαι μέσα όποτε θελετε παιδιά!! Εννοείτε εντελώς φιλικά και χωρίς καμία παρεξήγηση.. Απλά την πλάκα μας να κάνουμε!!!

Νομίζω πως τελικά και οι 2 Ζ4 βρεθήκαμε μπροστά!!
Θα συνεχίζαμε, αλλά είχαμε πει για καφεδάκι στη Βάρκιζα!!
Old 12-05-2005, 02:40 AM
  #8  
Registered User

 
divs2000's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Location: Europe/Greece/Athens
Posts: 751
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Ke edo nio8o tin ipoxreosi ke tin anagi na efxaristiso ton filo VAG gia tin prosklisi tou. Distixos den mporesa na antapokri8o, opos ke tin kiriaki e3etias doulias. Anyway efxaristo kai apo to forum VAG giati asxetos an ego den mporesa na pareuer8o, to oti mou edoses tin eykeria gia mia mera sta Megara itan poli kalo gia emena. Krima pantos...
Old 12-05-2005, 06:55 AM
  #9  
Registered User
 
fire fly's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 283
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

XORIS PAREXIGISI... EXOUME SYNANTISH SIMERA STO DOIT 9PM
Old 12-05-2005, 06:57 AM
  #10  
Registered User
Thread Starter
 
DjBac's Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Greece/Athens/Voula
Posts: 57
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Θα πάτε καμια βόλτα μετά τη συνάντηση? Έλεγε μήπως μετά από μια εργασία που έχω, έκανα μια βόλτα μέχρι Σούνιο!!


Quick Reply: Λιμανάκια



All times are GMT -8. The time now is 03:18 PM.