Αγοραπωλησίες Items for sale and wanted. Only Members allowed to sell. Posts in English only please.

FS: S2000 ap2 2007VSA

Thread Tools
 
Old 05-28-2012, 11:00 PM
  #31  
Community Organizer

 
S2000_FUN's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 8,607
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Originally Posted by Pantaxou
Και αυτό δεν είναι γιατί δεν υπάρχουν άτομα με λεφτά εκεί έξω αλλά γιατί τα άτομα που έχουν τα λεφτά δεν ενδιαφέροντε για αυτό το αμάξι.

Άλλοι είναι αυτοί που ξεροσταλιάζουν, αναγνωρίζουν την αξία του και απλά δεν μπορούν να τα πάρουν.


δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα και εμείς που ξεροσταλιάζουμε τολμάμε να ξεστομίσουμε μεγάλη ιεροσυλία
αλλά ο καημός απόκτησης είναι τόσο μεγάλος που το θράσος παίρνει την θέση του σεβασμού …
με χίλια ζόρια ( χρωστώντας σε θεούς και δαίμονες ) διαθέτω 10.000 €
δεν ελπίζω αλλά αν νομίζεις ότι σε ενδιαφέρει κάνε μου ένα pm.


υ.γ ( μην βαρατε παιδια )
Σε γλιτώνει το γεγονός ότι το έγραψες πολύ ευγενικά
Old 05-28-2012, 11:06 PM
  #32  
Registered User

 
Pantaxou's Avatar
 
Join Date: May 2012
Posts: 11
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by S2000_FUN
Originally Posted by Pantaxou' timestamp='1338273426' post='21736038
Και αυτό δεν είναι γιατί δεν υπάρχουν άτομα με λεφτά εκεί έξω αλλά γιατί τα άτομα που έχουν τα λεφτά δεν ενδιαφέροντε για αυτό το αμάξι.

Άλλοι είναι αυτοί που ξεροσταλιάζουν, αναγνωρίζουν την αξία του και απλά δεν μπορούν να τα πάρουν.


δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα και εμείς που ξεροσταλιάζουμε τολμάμε να ξεστομίσουμε μεγάλη ιεροσυλία
αλλά ο καημός απόκτησης είναι τόσο μεγάλος που το θράσος παίρνει την θέση του σεβασμού …
με χίλια ζόρια ( χρωστώντας σε θεούς και δαίμονες ) διαθέτω 10.000 €
δεν ελπίζω αλλά αν νομίζεις ότι σε ενδιαφέρει κάνε μου ένα pm.


υ.γ ( μην βαρατε παιδια )
Σε γλιτώνει το γεγονός ότι το έγραψες πολύ ευγενικά


Old 05-29-2012, 12:33 AM
  #33  
Registered User
 
uma_chikara's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: athens
Posts: 4,828
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Νομίζω πως με λίγο ψήσιμο, ο patriot μπορεί να πληρώσει και κάποιον για να το πάρει..
Φίλε Πανταχού, με όλο τον σεβασμό, αλλά με τα 10κ που έχεις, μπορείς να βρεις σε καλή κατάσταση μέχρι και του 03', φαντάζομαι..
Προσωπικά, το δικό μου, δεν το έδινα ούτε 15.000, που είναι του 03, αλλά υπάρχει και κόσμος που έχει σοβαρά αγγούρια, οπότε μπορεί να το δώσει όσο όσο.. αλλά το 07, να το πάρει κάποιος 10, μου φαίνεται εξωφρενικό, εκτός αν το αμάξι είναι τροπέτο..
Από την άλλη, τα 2000cc είναι μεν δύσκολα, αλλά κάποιος που έχει τη δουλειά του, μπορεί να τα βγάλει πέρα.. δεν είναι και κανένα 350z, που αν το είχες πάρει πριν την κρίση, έμπαινες φυλακή την επόμενη μέρα..
Καλή τύχη, πάντως..
Old 05-29-2012, 12:43 AM
  #34  

 
eddiex's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Piraeus. . .
Posts: 11,536
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Partiot δωσε μου κανα 1000€ ρε φιλε να σε βγαλω απο την δυσκολη θεση και να στο παρω εγω ρε
Old 05-29-2012, 03:26 AM
  #35  
Registered User
 
xristoforoS2000's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Ανατολική Αττική
Posts: 204
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by eddiex
Partiot δωσε μου κανα 1000€ ρε φιλε να σε βγαλω απο την δυσκολη θεση και να στο παρω εγω ρε
Και μετά να πάρω εγώ το δικό σου Εκτός αν τα κρατήσεις και τα δύο!
Old 05-31-2012, 02:13 AM
  #36  
Registered User

 
S2johnyK's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,801
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by Pantaxou
Και αυτό δεν είναι γιατί δεν υπάρχουν άτομα με λεφτά εκεί έξω αλλά γιατί τα άτομα που έχουν τα λεφτά δεν ενδιαφέροντε για αυτό το αμάξι.

Άλλοι είναι αυτοί που ξεροσταλιάζουν, αναγνωρίζουν την αξία του και απλά δεν μπορούν να τα πάρουν.


δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα και εμείς που ξεροσταλιάζουμε τολμάμε να ξεστομίσουμε μεγάλη ιεροσυλία
αλλά ο καημός απόκτησης είναι τόσο μεγάλος που το θράσος παίρνει την θέση του σεβασμού …
με χίλια ζόρια ( χρωστώντας σε θεούς και δαίμονες ) διαθέτω 10.000 €
δεν ελπίζω αλλά αν νομίζεις ότι σε ενδιαφέρει κάνε μου ένα pm.


υ.γ ( μην βαρατε παιδια )
Όπως κατάλαβες εδω ευγένειες και σεβασμός δεν έχουν καμία θέση.

Κατ εμέ ο μόνος αρμόδιος να σε κρίνει είναι ο patriot ο όποιος έχει κάθε δικαιοδοσία να διαπραγματευτεί μαζί σου ή να σε απορρίψει, παρ όλα αυτά μια ερώτηση κόσμιου χαρακτήρα ποτέ δεν “έβλαψε” κανένα αλλά θα έπρεπε να την απευθύνεις στον κάτοχό του αυτοκινήτου προσωπικά και όχι δημόσια.



Old 06-12-2012, 02:14 AM
  #37  
Registered User
Thread Starter
 
patriot_S2K's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: Glyfada
Posts: 636
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default



Από τότε που πόσταρα την αγγελία άκουσα πολλά κουφά. Ο ένας ήθελε ανταλλαγή με smart χωρίς διαφορά o άλλος λέει έχω τόσα μονο κτλ. Πιστέυω ότι η τιμή είναι χαμηλή. Αν δεν φύγει το επόμενο διαστημα θα αποσύρω την αγγελία γιατί απλά δεν αξίζει. Η αγορά είναι ότι νάναι αυτή την στιγμή.
Old 06-12-2012, 05:19 PM
  #38  
Registered User

 
Nabu's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Far far away...
Posts: 8,561
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Θα σου το πάρουμε σαν s2k.gr να το βάλουμε σε ένα αναβατόριο να το κοιτάμε τόσο που το δίνεις.

Έχω αρχίσει να μαζεύω με το ταγάρι.

( κράτα το αν μπορείς!! )
Old 06-12-2012, 11:42 PM
  #39  
Registered User

 
harri-S-'s Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: zakynthos
Posts: 2,415
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by patriot_S2K


Από τότε που πόσταρα την αγγελία άκουσα πολλά κουφά. Ο ένας ήθελε ανταλλαγή με smart χωρίς διαφορά o άλλος λέει έχω τόσα μονο κτλ. Πιστέυω ότι η τιμή είναι χαμηλή. Αν δεν φύγει το επόμενο διαστημα θα αποσύρω την αγγελία γιατί απλά δεν αξίζει. Η αγορά είναι ότι νάναι αυτή την στιγμή.

με την τιμη που εχεις βαλει λογικο ειναι να παιρνουν αυτο το δικαιωμα.. σου λεει να το σκοτωσει θελει κατσε να δω μηπως τσιμπησει με τη προταση μου.. βαλε το 24-25 χιλιαδες να δεις που δεν θα χτυπησει τηλ...
Old 06-13-2012, 03:03 AM
  #40  
Registered User

 
nikthegrek's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: thessaloniki
Posts: 1,407
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

η τιμη ειναι οντως παρα πολυ χαμηλη για 07 μοντελο.
καλοπουλητο!


Quick Reply: FS: S2000 ap2 2007VSA



All times are GMT -8. The time now is 11:22 AM.