Αμάξωμα - Κουκούλα - Εσωτερικό Συζητηση σχετικα με το αμαξωμα, κουκουλα, εσωτερικο, καθως και λυσεις, επιδιορθωσεις και βελτιωσεις

Κεντρικη κονσολα ΑΡ2

Thread Tools
 
Old 06-25-2010, 02:40 AM
  #1  
Registered User

Thread Starter
 
maniatis's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Piraeus , Greece
Posts: 679
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default Κεντρικη κονσολα ΑΡ2

Προσφατα αγορασα απο Αμερικη μια κεντρικη κονσολα μαυρη, αλλα ειχα ξεχασει να παραγγειλω τη θηκη με το πορτακι και ετσι την παρηγγειλα μετα.
Δυδτυχως, η θηκη (cup holder ειναι η περιγραφη του) μου ηρθε σε carbon αντι για μαυρη που ζητησα και τωρα δεν τεριαζουν. Προσπαθω να βρω το σωστο part number για τη μαυρη θηκη, ωστε να του το δωσω και να μου στειλει τη σωστη θηκη.
Μηπως γνωριζει κανεις το part number του cup holder σε μαυρο χρωμα ή μηπως καποιος που εχει facelift με μαυρη κονσολα θα μπορουσε να μου στειλει με pm τον αριθμο πλαισιου του αυτοκινητου του, ωστε να μπορεσω να βρω το σωστο part number και να το παραγγειλω????
Επισης, γινεται και ανταλλαγη με μαυρη θηκη, αν καποιον τον ενδιαφερει το carbon (μονο η θηκη ανταλλαγη, οχι η κονσολα). Ειναι ολοκαινουριο, γνησιο, απο 2009 CR S2000.
Καθε βοηθεια θα εκτιμηθει ιδιαιτερως!

Old 06-25-2010, 02:44 AM
  #2  
Registered User

 
ThanasiS2K's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 5,094
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Δεν το πουλας λεω εγω και να πας να παρεις ενα απ2 να σταματησεις να μας πριζεις και τον π@π@ρο.
Old 06-25-2010, 02:51 AM
  #3  
Registered User

Thread Starter
 
maniatis's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Piraeus , Greece
Posts: 679
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Γιατι ρε φιλε, ποτε σου ξαναεπριξα το π@π@ρο και μας τη βγαινεις με κοκκινο?
Old 06-25-2010, 02:54 AM
  #4  
Moderator

 
energetic's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Athens, Greece, Europe, Earth, Universe
Posts: 30,033
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Λευτερη, εχω εγω με το μαυρο χρωμα. Να μιλησουμε για ανταλλαγη και βλεπουμε αν θες.
Old 06-25-2010, 03:41 AM
  #5  
Registered User
 
uma_chikara's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: athens
Posts: 4,828
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Μανιάτη, μπορείς να μου στείλεις με Pm ένα λινκ με το κατάστημα και αν μπορείς την τιμή που σου κόστισε με μεταφορικά κλπ??

Θενξ..
Old 06-25-2010, 04:23 AM
  #6  
Registered User
 
package's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 6,073
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by ThanasiS2K,Jun 25 2010, 12:44 PM
Δεν το πουλας λεω εγω και να πας να παρεις ενα απ2 να σταματησεις να μας πριζεις και τον π@π@ρο.
Old 06-25-2010, 04:57 AM
  #7  
Registered User

Thread Starter
 
maniatis's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Piraeus , Greece
Posts: 679
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Ηλία δεν είναι κρυφό το μαγαζί.
Www.hondapartsnow.com και επιλέγεις ενα ένα τα πράγματα που θες, βάσει χρονολογιας και μοντέλου.
Στοίχισε $460, μεταφορικά δεν ξέρω γιατί πήγα εγώ Αμερικη για δουλειά και συνδιασα και πήγα και τα πήρα από ένα φίλο στον οποίο μου τα είχε στειλει.
Κανείς δεν στέλνει Ελλαδα, γιατί δεν έχουν πρόσβαση σε ευροπαικα πλαίσια και δεν ρισκάρουν να γίνονται μπερδεματα.
Εγώ τώρα έτυχαν και σε μ@λ@κα γιατί του παρήγγειλαν άλλο κωδικό και μου έστειλε άλλο και δε βγάζω ακρη μαζί του. Πολύ στόκος μιλάμε ο άνθρωπος.
Για να μου στείλει τώρα το σωστό χρώματα, θέλει πλαίσιο από ΑΡ2 με μαύρη κεντρική κονσόλα.
Old 06-25-2010, 05:03 AM
  #8  
Registered User

Thread Starter
 
maniatis's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Piraeus , Greece
Posts: 679
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Α, ξέχασα Ηλια να σου πω πως εγώ τα αγόρασαν από το www.hondapartsoem.com. Αυτός είναι που μου έκανε το λαθος.
Ο now είναι μια χαρά. Απορώ με τον εαυτό μου γιατί τα αγόρασα από τον oem , αφού έβλεπα τους κωδικούς από τον now. Έχει και τις εικόνες και βλέπεις τι διαλέγεις.
Old 06-25-2010, 05:14 AM
  #9  
Moderator

 
energetic's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Athens, Greece, Europe, Earth, Universe
Posts: 30,033
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Old 06-27-2010, 02:57 AM
  #10  
Registered User

Thread Starter
 
maniatis's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Piraeus , Greece
Posts: 679
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Επίσης, να πω ότι δέχομαι ανταλλαγή και με ασημένια, μιας και το πορτακι του rcd είναι ασήμι και έχω βρει να αγοράσω και ασήμι κομμάτι για την κεντρική κονσόλα, διπλα στους διακόπτες αλαρμ και οροφής.


Quick Reply: Κεντρικη κονσολα ΑΡ2



All times are GMT -8. The time now is 08:30 PM.