Έλληνες Ιδιοκτήτες S2000 / Greek S2000 Owners Official Forum of Greek S2000 Owners. Greek Lovers are in great passion with the S2000!

ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ...

Thread Tools
 
Old 06-14-2014, 01:10 PM
  #31  
Registered User

 
george.alex's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: odos xwrafia arithmos agkathia
Posts: 452
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by giannhsmls
ναι για το πρςτο δεν το συζηταω καν....αυτο που εδειξες λεει ηδη οχι παζαρια..ποσο να στο ριξει??εγω με το ανθρακι που εχω postαρει αντε με μαζεματα να μου παει γυρο στα 12 χιλιαρικα να βγει πενα αυτο σιγα μην το ριξει τοσα χιλιαρικα!!!επεισης τα μπεζ καθησματα δεν μου αρεσουν καθολου...
ουτε εμενα μ αρεσουν τα μπεζ καθισματα (κατα την ταπεινη μου γνωμη γλυκαινουν τον αγριο χαρακτηρα του αμαξιου)
αλλα απ' οσα ειδα μονο αυτο αξιζε (για μενα τουλαχιστο) γιατι φαινεται πιο καθαρο.
οχι γιατι ειναι ap2 αλλα γιατι φαινεται πιο προσεγμενο.
προσωπικα παντα μου αρεσαν τα ap1 πολυ περισσοτερο (ναι αυτα με τη ζελατινα πισω τη μοκετα στη κονσολα και χωρις τα ηχειακια στις πορτες)
ασχετα που κατελειξα σε ap1μιση λογω του full red interior.

in conclusion,
μην κολλας σε ap2 ή facelift.
βρες εστω ενα πολυ καλο ap1, τουλαχιστο να εχεις πολυ καλη βαση και μετα προχωρας στο facelift.
οσο για την αγγελια που λεει χωρις παζαρια, δεν εννοω να σ'το σκοτωσει.
εννοω να περιμενεις να πας με ενα καλο κομποδεμα και να παζαρεψεις οσο πρεπει χωρις να του γειωνεις-ξεφτιλιζεις του αλλουνου την περιουσια αλλα να κερδισεις κι εσυ κατι στις λεπτομερειες αν υπαρχει κατι που θα θελει διορθωμα. (που συνηθως παντα κατι υπαρχει).

τελος για τα καθισματα,
ειναι το τελευταιο που θα επρεπε να σε απασχολει σε ενα τετοιο αμαξι
οταν τα βασικα σημεια που πρεπει να προσεξεις σου περιοριζουν κατα πολυ τις επιλογες.
Related Topics
Thread
Thread Starter
Forum
Replies
Last Post
redlineF22c1
Ark-La-Tex S2000 Owners
6
09-05-2007 07:23 PM
ONEQUIKSTI
Introductions
10
04-26-2006 02:33 PM
gochuxsaurus
S2000 Talk
19
10-02-2005 05:54 AM
quikslipper
S2000 Talk
34
09-11-2005 08:02 AM



Quick Reply: ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ...



All times are GMT -8. The time now is 07:58 AM.